502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Klienci polecają Ldom Nieruchomości:

 •  Dziękuję F-mie Ldom w Lublinie za pomoc w sprzedaży działki. Pani Ania Słowek reprezentująca w/w Firmę to bardzo kompetentna i zaangażowana osoba. Przeprowadziła podział działki, która dzięki temu zyskała na wartości. Wykazała w stosunku do mnie wiele cierpliwości i zrozumienia udzielając wszelkich informacji i konsultując decyzje. Sama na pewno nie dałabym rady przebrnąć przez te wszystkie formalności. Jestem zadowolona że wybrałam tę firmę. Polecam.
   17-09-2020  Maria Kasperska  mail
      
 • Do firmy Ldom trafiłam z polecenia notariusza.Zleciłam sprzedaż domu oraz kompleksu działek. Pani Ania i pan Krzysztof bardzo sprawnie zajęli się sprzedażą i w niedługim czasie znaleźli nabywcę na dom. Całość transakcji została profesjonalnie przygotowana-ja przyleciałam z zagranicy na akt notarialny.Jestem bardzo zadowolona z całości obsługi i profesjonalnego podejścia. Polecam firmę LDOM nieruchomości z całą odpowiedzialnością . Szybko, sprawnie i profesjonalnie !
          17-04-2019  Bogusława Dudkowska
   
 • Jestem zadowolona z obsługi biura.Pani bardzo miła ,częsty kontakt mimo,że nie doszło do sprzedaży.
           05-03-2019  Maria Cieniuch 
 • Kupiliśmy działkę budowlaną za pośrednictwem firmy Ldom, która reprezentowała Pani Anna Słowek. To kompetentna i rzetelna osoba .Życzę wszystkim ,aby mieli takiego opiekuna przy swoich transakcjach !    
         27-09-2018 Ewelina i Tomasz Godlewscy mail
 • Czy jesteśmy z Mama zadowolone, to tak oczywiście, ze jesteśmy. Uważam, ze mają Państwo indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, co moim zdaniem jest bardzo istotne w tej branży ze względu na różne wymagania klientów. Wszystkie sprawy były na bieżąco załatwiane, o cokolwiek bym nie pytała, zawsze dostawałam przejrzyście wyjaśnioną odpowiedz. W mojej sytuacji było bardzo pomocne, ponieważ będąc za granicą nie byłabym w stanie zrobić wielu rzeczy sama, dlatego oczywiście, że poleciłabym usługi Państwa biura znajomym. Dziękuję tez za cierpliwość do Mojej Mamy.
 • 23-09-2018 Małgorzata Daszyńska mail

 •   Bardzo dziękuję za pomoc w zakupie działki ,za życzliwość i profesjonalizm pod każdym względem.Szczerze będę polecała Państwa biuro.
          05-08-2018 Barbara Skórska mail
 • Bardzo sprawne i profesjonalne pośrednictwo przy sprzedaży nieruchomości o bardzo skomplikowanym stanie prawnym. Dziękuję.

          Andrzej Hofman 31-07-2018 FB
 • Kultura, profesjonalne podejście w zakresie nieruchomości, zebranie dokumentów do transakcji, doprowadzenie do zawarcia aktu, mila atmosfera . Dziękuję Pani Annie !
          22-07-2018 Andrzej Zuber sms            
 • Pani Ania z biura LDom to uczciwa, bardzo zaangażowana w każdą sprawę, a przede wszystkim kompetentna (w pełni znaczenia tego słowa) osoba. Jej fachowość i pracowitość, a także świetny kontakt z klientem dają poczucie bezpieczeństwa zarówno sprzedającemu jak i kupującemu. Pani Ania genialnie porusza się na rynku nieruchomości, dzięki czemu jest na bieżąco wiedząc "co i za ile i gdzie".Natomiast szeroki wachlarz ofert LDom-u zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Polecić Panią Anie to tak jakby nic nie zrobić. Ja po prostu nie radzę wiązać się umową z żadnym innym biurem nieruchomości.Pani Aniu dziękuję raz jeszcze i życzę powodzenia

            30-07-2018 Konrad Sobolewski mail
 
 • Biuro godne polecenia.Bardzo szybko znalazło nabywcę nieruchomości.Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań.

            13-07-2018 Artur S.

 • Bardzo sprawna i profesjonalna agencja. Dziękujemy.
            02-03-2018 Phillip Poynton FB
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i doradztwa pani Ani z biura Ldom. Polecamy wszystkim to biuro. Pani Ania jest osobą bardzo profesjonalną i szybka w działaniu .         
          31-08-2017 Aleksander Bakall FB 
 • Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Ldom. Firma sprawdziła się w roli pośrednika. Na bieżąco otrzymywałem wszystkie informacje ,mogłem również liczyć na fachową poradę. Profesjonalizm w działaniu. Polecam !
             23-08-2017 Krzysztof Frankiewicz   mail        
 •   Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Polecam.         

              11-01-2017 Piotr Tokarski FB

 

 • Pełen profesjonalizm. Pomoc przy transakcji od A do Z. Miła atmosfera. W 100% POLECAM
  9-01-2016  Marcin Granowski FB
 • Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Ldom nieruchomości oraz sposobu w jaki to jest robione. Dzięki Ldom nieruchomości zmieniłam zdanie o agencjach nieruchomości in plus. Pracownicy biura to profesjonaliści w każdym calu, kompleksowo dbający o klienta. zakres działań i otrzymanych informacji był zdecydowanie wystarczający. Otrzymywałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a formalności były załatwiane w ekspresowym tempie, z moim niewielkim udziałem, tylko tam gdzie było to konieczne. -co byś zmienił w relacji: klient-pośrednik Nic. -czy polecisz nasze usługi innym Zdecydowanie tak:)
  21-12-2016  Agnieszka Cyranek mail
   
 • Pani Anna Słowek z Ldom sprzedała mi 2 nieruchomości w expresowym czasie. Bardzo bogata w doświadczenie. Podejrzewam, że posiada również ogromną bazę klientów. Jestem bardzo zadowolony z usług Ldom. Polecam każdemu współpracę z takim fachowcem jakim jest Pani Anna Słowek.
  21-12-2016 Kacper Kmieć FB
 • Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie ! naprawdę warto 
  14-07-2014 Elżbieta Liberda FB