502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Węglin ul.Wróbla - działka pod jednorodzinne
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Węglin

683 500 | 1367 m2
nr oferty: 462/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji - przy ul.Wróbla na Węglinie. Działka o pow. 1367m2 położona w bezpośrednim sąsiedztwie pętli MPK na Węglinie . Działka o wymiarach ok 42x41m i kształcie ćwiartki okręgu, od strony pętli autobusowej osłonięta podwójnym szpalerem zieleni. Wjazd na działkę możliwy zarówno od ul.Wróbla ( od północy ) lub z przeciwnej strony od drogi wewnętrznej ( od południa ) . Teren objęty MPZP - z oznaczeniem M4a - niska zabudowa jednorodzinna . > powierzchnia zabudowy 30% > wysokość: 1 kondygnacja plus poddasze użytkowe w stromym dachu > garaż w bryle budynku Media : woda , prąd i gaz w drodze wewnętrznej przy granicy działki, studzienka kanalizacyjna w wybudowanym fragmencie ul.Wróbla , kilkanaście metrów od granicy działki. Dojazd - od Al.Kraśnickiej asfaltem i kilkanaście metrów droga utwardzoną. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna, przystanek MPK , parking , salon samochodowy. Idealna lokalizacja, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury miasta , w pobliżu centrum handlowe, szkoła ,przedszkole , sklepy . Zapraszam , tylko w ofercie naszego biura cena : 500 zł/m2 czyli 683 500 zł za całość. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Ponikwoda - działka pod zab,jednorodzinną , bliźniaczą lub szeregową
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Ponikwoda

378 000 | 1512 m2
nr oferty: 461/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! PILNA SPRZEDAŻ ! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna na Ponikwodzie . Działka położona przy ul.Orzechowej , między Nasturcjową a Dożynkową .Obecnie są to jeszcze tereny nie zagospodarowane ale zabudowa jedno i wielorodzinna szybkim krokiem obejmuje już sąsiednie tereny. Teren złożony z 2 działek o łącznej powierzchni 1512m2 i wymiarach 24x64m. Całość ogrodzona siatką , działka uzbrojona w prąd- skrzynka przy działce. Idealny teren dla inwestorów i deweloperów . Całość objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszaną MNW o następujących parametrach : > teren zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej > min pow. działek to :500m2 dla zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej , 260m2 dla zabudowy szeregowej > dopuszcza się lokalizacje budynku bezpośrednio przy granicy działki > pow. zabudowy 35% > pow.biologicznie czynna 35% > intensywność zabudowy max 0,9 > wysokość zabudowy 11,5m > max 3 kondygnacje nadziemne > dach stromy lub płaski > w zabudowie szeregowej garaż w bryle budynku Wokół zaplanowany nowy układ komunikacyjny dla tych terenów ! Idealny teren jako lokata lub bank ziemi dla inwestorów. Atrakcyjna cena : 378 000 zł ( 250 zł/m2) do lekkiej negocjacji !!! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

Lokal handl-usługowy przy starej trasie Lublin-Warszawa
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Garbów, Piotrowice Duże

590 000 | 94 m2
nr oferty: 20/LDM/OLS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż wolnostojący lokal handlowo-usługowy w Piotrowicach Dużych gmina Garbów , Lokal o pow. 94 m2 położony jest na 12,9 ar działce. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi nr 17 (stara warszawska ) w odległości ok 3 km od centrum Jastkowa. Budynek zaprojektowany i wybudowany na indywidualne zamówienie. Budynek ma dwie kondygnacje : 1. powierzchnia usługowa (obecnie sklep spożywczy) składająca się z: - sali sprzedaży pow ok 69m2 - pomieszczenia gospodarczego o pow ok 15,4m2 - pomieszczenia socjalnego o pow ok 6,6m2 - łazienki z WC pow ok 3,1 m2 2. poddasze nieużytkowe o pow. ok.84m2 z oknami dachowymi ,schodami wejściowymi z zewnątrz Strop nad salą sprzedaż jest betonowy co umożliwia adaptacje poddasza na różne cele: mieszkalne czy biurowe . Do budynku doprowadzone są media- prąd ,woda i gaz. Kanalizacja jest podłączona do szamba. Budynek zbudowany jest z pustaków belitowych , okna PCV. Ze względu na swoje położenia (przy drodze nr 17 stara trasa Lublin -W-wa) , łatwy dojazd i nadal duży ruch budynek może być przeznaczony na wszelką działalność usługową - np.sklep, usługi ,obsługi samochodów lub inne usługi publiczne, działalność warsztatową. Działka o powierzchni 1290m2 jest w większości wykostkowana i daje dużą swobodę na parkowanie samochodów. Zapraszamy cena 590 000 zł do negocjacji. Wyposażenie sklepu do uzgodnienia Oferta dostępna tylko w naszym biurze! -zapraszamy na prezentację . Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości- oferty wielu banków w jednym miejscu ! .

Nowa hala magazynowa na sprzedaż w Lublinie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Lublin, Zadębie

2 700 000 | 691 m2
nr oferty: 402/LDM/OOS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż HALA MAGAZYNOWA o pow.zabudowy 691m2 ( wymiary szerokości 14,14m i długości 48,88m) wysokość hali 8m znajdująca się w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej. Hala położona na 3 działkach o łącznej pow. ok 980m2 (szer 18m i dług. 57m ) ., jedna z działek o pow. 170m2 to użytkowanie wieczyste , pozostały teren to własność ! Wjazd do hali bezpośrednio z drogi serwisowej przy Mełgiewskiej , z łatwym wyjazdem na dwupasmową ul Mełgiewską. Do wjazdu na obwodnicę Lublina ok 1 km. Hala przeznaczona jest na magazynowanie drobnowymiarowych materiałów między innymi budowlanych . Dowóz materiałów przewidziano samochodami małogabarytowymi ,które mogą wjechać do środka.. Wewnątrz została wydzielona część tzw. biurowa . Główna konstrukcja nośna w postaci ramowych poprzecznych układów słupów i rygli sztywno połączonych ze sobą zamocowanych w fundamentach. W płaszczyźnie dachu zastosowano układ stężeń połaciowych Ściany z płyty warstwowej gr. 10cm z wypełnieniem wełną mineralną na ruszcie stalowym opartym między słupami nośnymi , szczytowe wykonane też z płyt warstwowych, odporność ogniowa E160. Dach dwuspadowy o spadku połaci 14% , którego przykrycie stanowią płyty warstwowe o gr 10cm z wypełnieniem wełną mineralną, podparte na płatwach z dwuteowników PE160. Odwodnienie dachu rynnami i rurami spustowymi na teren własny. W ścianie szczytowej znajdują się wrota podnoszone 500x500cm a obok drzwi o szerokości 90cm. W połaciach dachowych zamontowano naświatła systemowe połaciowe o wymiarach 100x200 cm. Posadzka wykonana warstwowo :piasek 30cm+beton gr 15cm +folia izolacyjna + płyta żelbetowa zbrojona gr 15cm + litorin Instalacje w budynku - oświetleniowa,odgromowa , wentylacja grawitacyjna Budynek jest obiektem w pełni uwzględniającym przepisy zabezpieczenia przeciwpożarowego Zapraszamy do oglądania Nowa hala w doskonałej lokalizacji . Cena 2 700 000 zł Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Mieszkanie ul.Biedronki ( Os. Łęgi )
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Osiedle Łęgi

520 000 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 83/LDM/OMS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Biedronki na osiedlu Łęgi. Mieszkanie w na drugim piętrze czteropiętrowego bloku . Blok po gruntownym remoncie i termomodernizacji . Na powierzchni 60,6 m2 znajdują się trzy pokoje i niezależna kuchnia. Pokoje powierzchni: salon ok 19m2, sypialnie 15,5 i 7,8 m2. Z salonu wyjście na duży balkon. Oddzielna , jasna kuchnia o pow. 5,8m2 . Łazienka o pow ok 2,3m2 oraz oddzielne WC Przestronny przedpokój z dużą szafę w zabudowie. Mieszkanie zadbane ,w zależności od potrzeb do odświeżenia. Na podłodze w salonie parkiet w kuchni terakota a w pozostałych pokojach korek. Wymienione okna na PCV. W przedpokoju ściany wyłożone również korkiem. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej rozliczane w czynszu ( obecnie ok 550 zł m-c) .Prąd i gaz dodatkowo płatne z odczytów licznika . Do mieszkania przynależna piwnica . Stan prawny : wyodrębniona własność lokalu Z Księga Wieczystą - bez obciążeń. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej : sklepy, przychodnia, poczta, szkoła, przedszkole , kościół , gastronomia,MPK , rower miejski,Spa Orkana z basenem i siłownią Idealne mieszkanie dla nawet większej rodziny Cena 520 000 zł (8 500 zł/m2 ) Tylko w naszym biurze - zapraszamy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości- oferta wielu banków w jednym miejscu.

Mieszkanie na Miasteczku Akademickim Lublin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Miasteczko Akademickie

530 000 | 71 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 80/LDM/OMS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Akademickiego przy ul.Beliniaków. Mieszkanie w kameralnym budynku wielorodzinnym ( 15 lokali mieszkalnych ), na ogrodzonym terenie . Blok po gruntownym remoncie i termomodernizacji , z własną nową kotłownią gazową . Mieszkanie na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchni 70,59m2 znajdują się : >3 duże,jasne pokoje o pow. 17,15,15m2. Jeden pokój przechodni ale bez problemu można go wydzielić jedną ścianką działową . >Oddzielna kuchnia o pow.ponad 8,5m2 >łazienka z wc >przestronny przedpokój z miejscem na dużą szafę w zabudowie. Mieszkanie w zależności od potrzeb do odświeżenia ( pod wynajem) lub remontu - na własne potrzeby . Do mieszkania przynależna piwnica o pow. 2,85m2. Teren ogrodzony , kilkanaście miejsc parkingowych dla mieszkańców. Stan prawny : wyodrębniona własność lokalu . Czynsz ok 550 zł( w tym ogrzewanie ) ! Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej : sklepy, przychodnia, poczta , gastronomia,MPK , rower miejski, miasteczko akademickie , basen, korty tenisowe , park. Idealne pod wynajem jak i na własne potrzeby. Cena 530 000 zł (7 500 zł/m2 ) Oferta wyłącznie w naszym biurze -zapraszamy - mieszkanie gotowe do zamieszkania. Klucze w biurze :)

UROCZA DZIAŁKA W DOMINOWIE-idealna pod osiedle domków
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dominów,

439 000 | 2593 m2
nr oferty: 457/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż urocza działka budowlana w Dominowie , blisko granicy z Lublinem. Oferta idealna pod rezydencję lub zespól budynków ( mini osiedle) Położona przy jednej z bocznych ulic od ul Granicznej (będącą granicą między gminą Głusk i Lublinem) , przy ul.Skalistej. Teren objęty MPZP gminy Głusk z oznaczeniem RM - zabudowa zagrodowa o następujących parametrach : > zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza > powierzchnia zabudowy do 40 % > powierzchnia biologicznie czynna 30% > wysokość budynków mieszkalnych - nie więcej niż 11m i nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne > wysokość budynków gospodarczych i garaży - nie więcej niż 9m > kąt nachylenia połaci dachowych do 45 stopni > miejsca parkingowe w postaci garaży wolnostojących i wbudowanych , garaży podziemnych i naziemne miejsca parkingowe Działka ma kształt prostokątna o wymiarach 26x98 m Działka z widokiem na zieloną okolicę wąwozu , z którym graniczy ., to tereny zielone bez prawa zabudowy co daje dużo prywatności i zieleni wokół działki. Działka leży w trzeciej linii od drogi gminnej a dojazd do niej drogą prywatną o szer.6m (udziały ) W bezpośrednim sąsiedztwie działki stoją nowe domy i doprowadzone są media: gaz,prąd i woda . Wokół sporo inwestycji deweloperskich - idealny teren pod zespół budynków jednorodzinnych . Do centrum Lublina jest ok 6km a do ul Głuskiej ,po której jeździ komunikacja miejska ok 600m. Zapraszamy na prezentację wszystkich,którzy planują mieć większą działkę w pobliżu Lublina cena 439 000 czyli tylko 169 zł/m2 Polecam i zapraszam .

Obiekt resatauracyjno-motelowy przy S-17 pod lasem
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Łopiennik Podleśny,

690 000 | 540 m2
nr oferty: 18/LDM/OLS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! NOWA NIŻSZA CENA !!! Łopiennik Podleśny- obiekt przystosowany do działalności restauracyjno-motelowej , z możliwością wykorzystania jako agroturystyka , dom weselny itp. . Położony obok lasu , przy drodze krajowej S-17 , o bardzo dużym natężeniu ruchu ( ok.15 tys samochodów na dobę ) Marzysz o własnej restauracji czy hotelu - to jest obiekt dla ciebie ! W okolicy brak obiektów gastronomicznych dla podróżujących ! Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 78 ar zabudowana budynkiem restauracyjno-hotelowym w zagospodarowanym i urządzonym ogrodzie. Motel z restauracją o pow. użytkowej ok.540m2 z możliwością rozbudowy. Budynek wolnostojący, 1-piętrowy . Część gastronomiczna to duża sala restauracyjna z antresolą , pełne zaplecze kuchenne i socjalne , spiżarnie do odświeżenia. Część hotelowa złożona z 6 pokoi o różnej wielkości na parterze i piętrze. Dodatkowo zaplecze sanitarno-techniczne, własna kotłownia , własna studnia głębinowa i ekologiczna oczyszczalnia ścieków z separatorem tłuszczów. Część hotelowa wymaga remontu z możliwością rozbudowy. Całość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i w pięknie zagospodarowanym ogrodzie z oczkiem wodnym i mnóstwem roślin . Możliwość adaptacji i rozbudowy budynku na salę weselną, hotel z agroturystyką ( konie, rowery itp.) Działka o pow. prawie 78ar ( wymiary 50x160m) . Cały teren jest objęty MPZP z przeznaczeniem na usługi hotelowe z zapleczem gastronomicznym , stacje paliw, parkingi bezpośrednio przy drodze krajowej S-17 ( Lublin-Zamość). Ze względu na lokalizację przy bardzo ruchliwej drodze krajowej działka idealna pod stację paliw , myjnie, parking dla TIR ( na całej trasie z Krasnegostawu do Zamościa -brak parkingu dla dużych ciężarówek). Polecamy, jedyny taki obiekt w rejonie. Cena 690 000 zł do negocjacji Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu.

ostatnie nowoczesne mieszkanie blisko Raszyńskiej /Kraśnickiej
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Węglin Północny

690 000 | 119 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 78/LDM/OMS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż ostatnie mieszkanie z ogródkiem w budynku 4 lokalowym . Lokalizacja : boczna Kraśnickiej ( gm.Konopnica ) , w sąsiedztwie Os. Ogrody Form. Nowoczesny budynek 4 lokalowy - został już tylko 1 lokal na piętrze. Mieszkanie o pow.119m2 w tym 26m2 antresola do dowolnej aranżacji. Mieszkanie składa się z : > salon z jadalnia i kuchnią o pow. 34,6m2 > 3 sypialnie o pow. 12,3m2,10,8m2,11,9m2 > łazienka o pow. 4,6m2 > dodatkowe wc o pow. 1,9m2 > garderoba o pow. 2,8m2 > duży balkon z wyjściem z salonu i jednej z sypialni o pow. 19,7m2 > wyjście z salonu do ogródka ( schody kręcone ) Do mieszkania przynależne 2 miejsca parkingowe ( dodatkowo płatne po 15 000 zł każde ) Zastosowane rozwiązania , duże okna i opcjonalny rozkład pomieszczeń czynią to mieszkanie jasnym i funkcjonalnym . Nowoczesna architektura budynku nawiązuje do zabudowy sąsiedniej i czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym. Bliskość miasta ( do Al.Kraśnickiej - ok 500m ) a jednocześnie otoczenie domów jednorodzinnych sprawią ,że poczujesz się jak w domu a nie mieszkaniu. Pełne uzbrojenie łącznie z kanalizacją ! Ogrzewanie : piec dwufunkcyjny gazowy. Nie zwlekaj- już dziś zadzwoń i zarezerwuj swoje wymarzone M. Budowa w trakcie - przewidywany termin realizacji II kwartał 2023r. UMOWA DEWELOPERSKA ,RACHUNEK POWIERNICZY , BRAK PODATKU PCC - to dodatkowe atuty tej niezwykłej inwestycji :) Cena 690 000 zł stan deweloperski

Ciecierzyn -działka bud-rolna
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ciecierzyn ,

560 000 | 6402 m2
nr oferty: 454/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż atrakcyjny teren w Ciecierzynie pod Lublinem( gm.Niemce) Działka budowlano-rolna o pow: 6402m2. Teren objęty MPZP gm.Niemce z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN oraz R. Działka położona w Strefie przyrodniczo-krajobrazowej 11- Dolina Ciemięgi o następujących wymogach zabudowy : > wysokość do 2 kondygnacji - druga jako poddasze użytkowe >poziom kalenicy do 8m > dach o symetrycznych połaciach , nachylonych pod kątem 35-45 st z dopuszczeniem naczółków i lukarn > powierzchnia zabudowy do 25 %powierzchni działki. Działka o szer.22 m , z pięknym wzniesieniem części budowlanej - co daje możliwość wybudowania domu z pięknym widokiem . Pas budowlany to ok 160m od drogi powiatowej . W części tylnej działka rolna bez prawa zabudowy. Część budowlana to ok. 35 ar , pozostała część rolna Idealne położenie gwarantuje szybki dojazd do trasy S-19 ( ok 800m do wiaduktu w Ciecierzynie i stacji szynobusu) a jednocześnie ciszę i spokój dla mieszkańców. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna .Działka przy oświetlonej drodze asfaltowej. Media : woda, prąd, gaz Atrakcyjna cena 560 000 zł ( 87 zł/m2 ) Zapraszamy - oferta dostępna tylko w naszym biurze. W naszej ofercie także działka po drugiej stronie drogi o pow. 40 ar ( bud-rolna ) w cenie 370 000 zł Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu !

Kock -tereny pod składy, magazyny,produkcję blisko S-19
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kock, Kock Rolny

880 000 | 49603 m2
nr oferty: 451/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka inwestycyjna w Kocku . Działka o powierzchni 49603 m2 i wymiarach 108x510m. Płaska i równa . Położona w odległości ok 1km od drogi nr 48 i ok 2,5km od węzła na S-19. Działka leży w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej- dopuszczalny tonaż 12 T , wjazd na działkę z drogi wewnętrznej szutrowej (od drogi gminnej 22m). W/g MPZP działka znajduje się w terenie P1.4 : teren zabudowy produkcyjnej , składów i magazynów. Dopuszcza się na tym terenie następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy: a) budynki do 3 kondygnacji nadziemnych b) wysokość zabudowy do 15 m c) dachy płaskie oraz dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci od 10o do 35 o Następujące parametry i wskaźniki zagospodarowania terenu - linia zabudowy jak na rysunku - zachowanie odległości od ściany lasu w/g obowiązujących przepisów - max. intensywność zabudowy 1,8 - min. intensywność zabudowy 0,01 - udział powierzchni biologicznie czynnej 20% - wskaźnik pow. zabudowy max. 0,6 Dopuszcza się budowę biogazowni o mocy do 100KW Dodatkowo możliwość sytuowania w budynku produkcyjnym 1 lokalu mieszkalnego! Możliwość powiększenia terenu o działkę gminną ( ponad 1,1 ha ) Media : woda , prąd . Szerokość działki daje bardzo duże możliwości komunikacji wewnętrznej. Mała intensywność zabudowy w okolicy oraz bardzo dobra cena gruntu ok 18 zł/m2 umożliwia zaplanowane inwestycji produkcyjnej lub magazynowej. Teren pozwala również na wybudowanie farmy fotowoltaicznej - większa część gruntu to klasy IV-VI , linie średniego napięcia przy granicy działki. Na terenie są już funkcjonujące farmy fotowoltaiczne. Zapraszamy .l