502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Boczna Nałęczowskiej - działka z możliwością podziału .
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Płouszowice , Płouszowice Kolonia

980 000 | 2968 m2
nr oferty: 536/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji blisko Lublina . Działka geodezyjnie położona już w gm .Jastków ale praktycznie to granica z Lublinem i Dąbrowicą. Cicha i spokojna boczna ulica od Nałęczowskiej w Płouszowicach Kolonia. II linia zabudowy od Nałęczowskiej , I linia zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Działka o pow. 2968m2 i wymiarach 59x46,5m , bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej . Możliwość podziału na 2 ale sprzedaż w całości ! Płaska i równa , pośród nielicznej zabudowy rezydencjonalnej. Wjazd na działkę od wschodu - co daje idealne możliwości projektowania tarasu i ogrodu od zachodu. Teren objęty MPZP gm.Jastków z oznaczeniem RM - teren zabudowy zagrodowej : > zabudowa zagrodowa wolnostojąca > max powierzchnia zabudowy 30 % > max pow. biologicznie czynna 30% > max 2 kondygnacje nadziemne > dachy dwuspadowe lub wielospadowe z dopuszczeniem dachów płaskich ! > minimalna pow. 1350m2 Idealna propozycja pod zabudowę rezydencjonalną lub po prostu dom na przedmieściach . Media : gaz na działce , woda i prąd po drugiej stronie ulicy. Bliskość miasta , szybki wyjazd na obwodnicę , bliskość ul.Nałęczowskiej z pełną miejską infrastrukturą - sklepy, mpk, kościół a jednocześnie spokój i cisza czynią to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym do zamieszkania . Cena 330 zł/m2 tj. 980 000 zł W naszej ofercie także sąsiednia działka o pow.1484m2 co daje duże możliwości inwestycyjne na tym terenie - atrakcyjna propozycja dla małych deweloperów- możliwość budowy 3 domów dwulokalowych . Zapraszam- tylko w naszej ofercie.

Płouszowice - dom =2 mieszkania z garażem
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Płouszowice, Płouszowice Kolonia

699 000 | 165 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 404/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż dom w Płouszowicach Kolonii ( przy Dąbrowicy ) gm.Jastków. III linia zabudowy od Nałęczowskiej- przed obwodnicą. Możliwość wydzielenia 2 niezależnych mieszkań po 55m2 każde +garaż w cenie 350 tys /mieszkanie z garażem i działką Dwukondygnacyjny dom z lat 80tych z pełnym podpiwniczeniem i strychem na 739m2 działce . Do remontu ! Każda kondygnacja o pow. ok 55m2 jest niezależnym mieszkaniem , do którego prowadzi zewnętrzna klatka schodowa. Każde mieszkanie na piętrze to : - 3 pokoje: 17;18; i 7,5 m2 - oddzielna jasna kuchnia ok 5 m2 - łazienka z wc o pow. 3,8m2 ( z oknem) Pełne podpiwniczenie to duży garaż , kotłownia i pomieszczenia gospodarcze. Na działce znajduje się jeszcze murowany garaż wolnostojący. Dom do remontu .Obecnie jest ocieplana klatka schodowa i wymieniona większość okien na PCV. Ogrzewanie -piec węglowy ,gaz dociągnięty do budynku- skrzynka ! Woda z sieci miejskiej i szambo. Możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań ! Położony przy drodze gminnej ( przed obwodnicą) - boczna Nałęczowskiej. . Idealne miejsce dla rodziny dwupokoleniowej lub 2 rodzin. Łatwy i szybki dojazd do Lublina oraz wylot na obwodnicę. Polecam - tylko w naszej ofercie . Uregulowany stan prawny , czysta KW. Cena 699 000 do rozsądnej negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Oferta wielu banków w jednym miejscu.

Działka bud-rolna ze starodrzewem -Jakubowice Kon.Lubelska
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie, Jakubowice Konińskie Kolonia

585 000 | 3311 m2
nr oferty: 535/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Jakubowicach Konińskich Kol. gmina Niemce ul.Lubelska Działka o pow. 3311m2 i wymiarach 23x132/158m o kształcie prostokąta z jednym ściętym bokiem . Działka położona na sporym wzniesieniu i opadająca w kierunku ulicy Lubelskiej. Część rolna o pow.13,77ar to wypłaszczenie na wzniesieniu , idealna pod ogród o południowej wystawie natomiast część budowlana o pow. ok.19ar to nachylenie w kierunku ul.Lubelskiej . Działka z licznym drzewostanem , głównie liściastym daje duże możliwości aranżacyjne a wybór odpowiedniego projektu domu dopasowanego do parametrów działki czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym. Idealna pod budowę domu z widokiem na okolicę - duże przeszklenia to dodatkowy atut przy wyborze projektu domu . Działka znajduje się w terenie objętym planem MPZP jako MN- teren zabudowy jednorodzinnej. Główne wymogi dla terenu MN: - działki nie mniejsze jak 1000m z min szerokości 18m - pow. zabudowy do 20% pow. działki - wysokość do 2 kondygnacji , z których drugą stanowi poddasze użytkowe - wysokość kalenicy do 10m - dach o połaciach nachylonych pod kątem 30-45 stopni Media : woda , prąd i gaz oraz linia telefoniczna są przy ul. Lubelskiej . Do działki jest bezpośredni wjazd z ul. Lubelskiej.Możliwy jest również wjazd od strony ul. Nowowiejskiej wydzieloną drogą, w której właściciel ma udziały. Wokół nowa nieliczna nowa zabudowa jednorodzinna i rezydencjonalna i bardzo dużo zieleni . Ciekawa lokalizacja blisko centrum Jakubowic Konińskich (sklep,przedszkole, Dwór ANNA,kościół), obok przystanek MPK. Cena 585 000 zł za całość . Istnieje możliwość zakupu samej działki budowlanej 19 ar w cenie 535 000 zł Zapraszam - tylko w naszej ofercie !

Jakubowice Kon. działka idealna pod dom z ogrodem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie, Boczna Lubelskiej

550 000 | 1807 m2
nr oferty: 534/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w Jakubowicach Konińskich gmina Niemce . II linia zabudowy od ul.Lubelskiej ( okolice ul.Kasztanowej ) Działka o pow. 1807m2 i wymiarach 91x20m . Dłuższym bokiem do wewnętrznej drogi dojazdowej ( udziały ). Płaska i równa. Wjazd od północy to dodatkowy atut. Działka znajduje się w terenie objętym planem MPZP jako budowlano-rolna: MR- teren zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem budownictwa jednorodzinnego (1284m2) oraz R teren upraw rolnych (532m2). Na terenie objętym planem jako MR stosuje się parametry zabudowy jak w MN-budownictwo jednorodzinne Główne wymogi dla terenu MN: - działki nie mniejsze jak 1000m z min szerokości 18m - pow. zabudowy do 20% pow. działki - wysokość do 2 kondygnacji , z których drugą stanowi poddasze użytkowe - wysokość kalenicy 10m - dach o połaciach nachylonych pod kątem 30-45 - możliwość zabudowy letniskowej jak dla ML Idealna lokalizacja pod dom z łatwym i szybkim dojazdem do Lublina . W odległości niecałe 100m znajduje się przystanek MPK . Media : woda , prąd , gaz w drodze przy działce. Pięknie położona pośród nowej zabudowy - idealna pod dom z dużym ogrodem ! Zapraszam tylko w naszej ofercie. Posiadamy także inne działki w Jakubowicach Konińskich . Zapraszamy do współpracy.

Działka ze starodrzewem -Jakubowice Kon.Lubelska
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie, Jakubowice Konińskie Kolonia

535 000 | 1934 m2
nr oferty: 533/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w Jakubowicach Konińskich Kol. gmina Niemce ul.Lubelska Działka o pow. 1934m2 i wymiarach 23x71m . Idealna pod budowę domu z widokiem na okolicę - duże przeszklenia to dodatkowy atut przy wyborze projektu domu . Działka znajduje się w terenie objętym planem MPZP jako MN- teren zabudowy jednorodzinnej. Główne wymogi dla terenu MN: - działki nie mniejsze jak 1000m z min szerokości 18m - pow. zabudowy do 20% pow. działki - wysokość do 2 kondygnacji , z których drugą stanowi poddasze użytkowe - wysokość kalenicy do 10m - dach o połaciach nachylonych pod kątem 30-45 stopni - możliwość zabudowy letniskowej jak dla ML Media : woda , prąd i gaz oraz linia telefoniczna są przy ul. Lubelskiej . Do działki jest bezpośredni wjazd z ul. Lubelskiej.Możliwy jest również wjazd od strony ul. Nowowiejskiej wydzieloną drogą, w której właściciel ma udziały. Istnieje możliwość powiększenia działki o dodatkową działkę rolną o pow. 1377m2 . Wówczas całość o pow. 3311m2 daje możliwość zaaranżowania dodatkowego dużego ogrodu od strony południowej. Wokół nowa nieliczna nowa zabudowa jednorodzinna i rezydencjonalna i bardzo dużo zieleni . Obie działki w obecnym stanie są mocno zarośnięte krzakami i drzewami ale duże drzewa to niewątpliwy atut tej nieruchomości! Nachylenie działki w kierunku płn-wschodnim ( w stronę ul.Lubelskiej ) daje duże możliwości przy projektowaniu domu z pięknym widokiem . Ciekawa lokalizacja blisko centrum Jakubowic Konińskich (sklep,przedszkole, Dwór ANNA,kościół) Cena za działkę budowlaną -535 000 zł , za obie działki 585 000 zł Zapraszam - tylko w naszej ofercie !

Jakubowice - działka pod osiedle domów jednorodzinnych
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie, Jakubowice Konińskie Kolonia

1 200 000 | 4800 m2
nr oferty: 532/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Idealna oferta dla inwestorów !!! Teren pod osiedle domów jednorodzinnych . Działka nr 61/3 Jakubowice Kon.Kolonia ul.Lubelska o powierzchni 4800m2 pod zabudowę MN . Tylko 250 zł/m2 !!! Na sprzedaż działka budowlana w Jakubowicach Konińskich Kol. gmina Niemce ul.Lubelska, blisko Czeremchowej. Jakubowice Konińskie Kol. to jedna z pod lubelskich miejscowości ,która cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów poszukujących swojego miejsca pod budowę domu. Działka leży w terenie wyznaczonym w MPZP jako MN - budownictwo jednorodzinne z bezpośrednim dostępem do ul Lubelskiej. Główne wskaźniki MPZP to: - powierzchnia zabudowy do 20% - wysokość do 2 kondygnacji , z których druga stanowi poddasze użytkowe - wysokość kalenicy do 10m - dach o połaciach nachylonych pod kątem 30-45 - minimalna pow działki 10 ar Działka o powierzchni 4800m2 ma kształt trójkąta o szerokości 71m oraz długości wzdłuż ul Lubelskiej ok 150m . Płaska i równa . Powierzchnia działki i jej lokalizacja umożliwia inwestycję zarówno klientom indywidualnym jaki i inwestorom deweloperskim. Położenie działki - dobry dojazd do Lublina ok15k - kursujący autobus linii miejskiej nr 44 - szkoła w odległości ok 2 km - sklepy , przedszkole , kościół w odległości ok 1km - przystępna cena 250zł/m2 to elementy idealne pod budowę osiedla domów jednorodzinnych . Media: prąd i woda oraz sieć telefoniczna biegną wzdłuż ulicy Lubelskiej przy działce Proponowana cena sprzedaży 1 200 000 zł tj.250 zł/m2 Zapraszamy do bliższego zapoznania się przedstawioną ofertą

Panieńszczyzna/Natalin -dom z dużym ogrodem
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Jastków, Panieńszczyzna

1 100 000 | 160 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 403/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż dom blisko Lublina , na granicy Panieńszczyzny i Natalina gm.Jastków. Dom w zabudowie bliźniaczej z 2011r- połączony tylko wiatrołapem i kotłownią , co jest gwarancją prywatności. Działka o pow. 2157m2 i wymiarach ok.34x69m. Płaska i równa . Dom o pow. całkowitej 160m2 , użytkowej 126,7m2- idealny dla rodziny np.2+2 lub większej. PARTER : >przestronny wiatrołap 7,4m2 >kotłownia/spiżarnia 5,8m2 z wyjściem na tył domu >kuchnia z jadalnią 12,9m2 ( siła pod indukcje ) >salon 30,6m2 z wyjściem na słoneczny południowy taras > łazienka z oknem , wc 5,1m2 > korytarz 9,2m2 PIĘTRO: > 3 sypialnie :8,5m2,12,2m2,12,1m2 > łazienka z oknem ,wc 5,1m2 > pomieszczenie gospodarcze/pralnia/garderoba 7,8m2 Na podłogach terakota , panele i parkiet. Całość przestronna , dobrze doświetlona . Ogrzewanie z kotła gazowego ( z 2022r) oraz alternatywnie jest piec węglowy . Na parterze ogrzewanie podłogowe plus grzejniki -możliwość wyboru , na piętrze podłogówka w łazience . Woda z wodociągu- dodatkowo zamontowano uzdatniacz wody , obszerne dwukomorowe szambo- w planach gminy budowa kanalizacji. Rozprowadzona instalacja alarmowa.Światłowód !!! Dodatkowym atutem jest wolnostojący 49m2 murowany garaż dwustanowiskowy z 2022r -z dwiema bramami oraz pomieszczeniem gospodarczym i strychem do przechowywania. Przed garażem wykostkowany podjazd .Obok garażu , w ogrodzie mamy także coś dla naszych pociech czyli DOMEK DLA DZIECI . Przed domem słoneczny taras i zagospodarowany ogród z dużą ilością nasadzeń ozdobnych i owocowych . Całość ogrodzona i zadbana, z automatyczną bramą . Łatwy i szybki dojazd do Lublina oraz wjazd na obwodnicę . Stan prawny uregulowany , KW czysta. Cena : 1 100 000 zł Zapraszamy do oglądania .

Majdan Mętowski - działka budowlana blisko lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Majdan Mętowski,

199 000 | 1400 m2
nr oferty: 530/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w Majdanie Mętowskim gmina Głusk. Majdan Mętowski to jedna z podlubelskich miejscowości ,która cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów poszukujących swojego miejsca na budowę domu. Piękna przyroda-blisko las,luźna rezydencjonalna zabudowa, cisza , łatwy dojazd do Lublina to niezaprzeczalne atuty tej lokalizacji. Działka o pow. 1400m2 i wymiarach (33x42) położona w drugiej linii zabudowy od drogi powiatowej Wilczopole -Bystrzejowice. Na sąsiednich działkach wolnostojące domy jednorodzinne . Cały teren jest objętym MPZP z oznaczeniem : RM- zabudowa zagrodowa z dopuszczeniem budownictwa jednorodzinnego. Główne zasady kształtowania zabudowy : -budynek do III kondygnacji , ostatnia poddasze użytkowe -wskaźnik wielkości zabudowy do 40% - wskaźnik pow. biologicznie czynnej 30% - pokrycie budynków dachami o symetrycznej połaci Media prąd na działce , woda w drodze wewnętrznej przy działce a gaz na sąsiedniej działce. Do działki dojazd utwardzoną 6 m drogą wewnętrzną. Okolice to połączenie nowych jednorodzinnych domów i nielicznych gospodarstw rolnych tworzące bardzo specyficzny klimat ciszy ,spokoju i przebywania wśród prawdziwej przyrody. ATRAKCYJNA CENA 199 000 zł czyli 142 zł/m2 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej . Zapraszam- tylko w naszej ofercie.

Panieńszczyzna/Natalin -dom z ogrodem
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Jastków, Panieńszczyzna

899 000 | 160 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 402/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż dom blisko Lublina , na granicy Panieńszczyzny i Natalina gm.Jastków. Dom w zabudowie bliźniaczej z 2011r- połączony tylko wiatrołapem i kotłownią , co jest gwarancją prywatności. Działka o pow. 606m2 z możliwością powiększenia do 2157m2 Dom o pow. całkowitej 160m2 , użytkowej 126,7m2- idealny dla rodziny np.2+2 lub większej. PARTER : >przestronny wiatrołap 7,4m2 >kotłownia/spiżarnia 5,8m2 z wyjściem na tył domu >kuchnia z jadalnią 12,9m2 ( siła pod indukcje ) >salon 30,6m2 z wyjściem na słoneczny południowy taras > łazienka z oknem , wc 5,1m2 > korytarz 9,2m2 PIĘTRO: > 3 sypialnie :8,5m2,12,2m2,12,1m2 > łazienka z oknem ,wc 5,1m2 > pomieszczenie gospodarcze/pralnia/garderoba 7,8m2 Na podłogach terakota , panele i parkiet. Całość przestronna , dobrze doświetlona . Ogrzewanie z kotła gazowego ( z 2022r) oraz alternatywnie jest piec węglowy . Na parterze ogrzewanie podłogowe plus grzejniki -możliwość wyboru , na piętrze podłogówka w łazience . Woda z wodociągu- dodatkowo zamontowano uzdatniacz wody , obszerne dwukomorowe szambo- w planach gminy budowa kanalizacji. Rozprowadzona instalacja alarmowa.Światłowód !!! Dodatkowym atutem jest wolnostojący 49m2 murowany garaż dwustanowiskowy z 2022r -z dwiema bramami oraz pomieszczeniem gospodarczym i strychem do przechowywania. Przed garażem wykostkowany podjazd .Obok garażu , w ogrodzie mamy także coś dla naszych pociech czyli DOMEK DLA DZIECI . Przed domem słoneczny taras i zagospodarowany ogród z dużą ilością nasadzeń. Całość ogrodzona i zadbana, z automatyczną bramą . Łatwy i szybki dojazd do Lublina oraz wjazd na obwodnicę . Stan prawny uregulowany , KW czysta. Cena : 899 000 zł Możliwość zakupu z działką o pow. 2157m2 ( całość budowlana ) za 1 100 000 zł lub zakupu samej działki budowlanej o pow. 1551m2 w cenie 390 000 zł Zapraszamy do oglądania .

Działka w III linii od Nałęczowskiej .
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Płouszowice , Płouszowice Kolonia

489 000 | 1484 m2
nr oferty: 528/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! TYLKO 330 zł/m2 do rozsądnej negocjacji ! Na sprzedaż działka budowlana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji blisko Lublina . Działka geodezyjnie położona już w gm .Jastków ale praktycznie to granica z Lublinem i Dąbrowicą. Cicha i spokojna boczna ulica od Nałęczowskiej w Płouszowicach Kolonia. III linia zabudowy od Nałęczowskiej , I linia zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Działka o pow. 1484m2 i wymiarach 29,5x46,5m , bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej . Płaska i równa , pośród nielicznej zabudowy rezydencjonalnej.Wjazd na działkę od wschodu - co daje idealne możliwości projektowania tarasu i ogrodu od zachodu. Teren objęty MPZP gm.Jastków z oznaczeniem RM - teren zabudowy zagrodowej : > zabudowa zagrodowa wolnostojąca > max powierzchnia zabudowy 30 % > max pow. biologicznie czynna 30% > max 2 kondygnacje nadziemne > dachy dwuspadowe lub wielospadowe z dopuszczeniem dachów płaskich ! Idealna propozycja pod zabudowę rezydencjonalną lub po prostu dom na przedmieściach . Media : gaz na działce , woda i prąd po drugiej stronie ulicy. Bliskość miasta , szybki wyjazd na obwodnicę , bliskość ul.Nałęczowskiej z pełną miejską infrastrukturą - sklepy, mpk, kościół a jednocześnie spokój i cisza czynią to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym do zamieszkania . Cena :489 000 zł W naszej ofercie także sąsiednia działka o pow. 2968m2 ( możliwość podziału ) co daje duże możliwości inwestycyjne na tym terenie - atrakcyjna propozycja dla małych deweloperów- możliwość budowy 3 domów dwulokalowych . Zapraszam- tylko w naszej ofercie.

Boczna Nałęczowskiej - działka z możliwością podziału .
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Płouszowice , Płouszowice Kolonia

980 000 | 2968 m2
nr oferty: 527/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji blisko Lublina . Działka geodezyjnie położona już w gm .Jastków ale praktycznie to granica z Lublinem i Dąbrowicą. Cicha i spokojna boczna ulica od Nałęczowskiej w Płouszowicach Kolonia. II linia zabudowy od Nałęczowskiej , I linia zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Działka o pow. 2968m2 i wymiarach 59x46,5m , bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej . Możliwość podziału na 2 ale sprzedaż w całości ! Płaska i równa , pośród nielicznej zabudowy rezydencjonalnej. Wjazd na działkę od wschodu - co daje idealne możliwości projektowania tarasu i ogrodu od zachodu. Teren objęty MPZP gm.Jastków z oznaczeniem RM - teren zabudowy zagrodowej : > zabudowa zagrodowa wolnostojąca > max powierzchnia zabudowy 30 % > max pow. biologicznie czynna 30% > max 2 kondygnacje nadziemne > dachy dwuspadowe lub wielospadowe z dopuszczeniem dachów płaskich ! > minimalna pow. 1350m2 Idealna propozycja pod zabudowę rezydencjonalną lub po prostu dom na przedmieściach . Media : gaz na działce , woda i prąd po drugiej stronie ulicy. Bliskość miasta , szybki wyjazd na obwodnicę , bliskość ul.Nałęczowskiej z pełną miejską infrastrukturą - sklepy, mpk, kościół a jednocześnie spokój i cisza czynią to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym do zamieszkania . Cena 330 zł/m2 tj. 980 000 zł W naszej ofercie także sąsiednia działka o pow.1484m2 co daje duże możliwości inwestycyjne na tym terenie - atrakcyjna propozycja dla małych deweloperów- możliwość budowy 3 domów dwulokalowych . Zapraszam- tylko w naszej ofercie.

Działka w III linii od Nałęczowskiej .
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Płouszowice , Płouszowice Kolonia

489 000 | 1484 m2
nr oferty: 526/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! TYLKO 330 ZŁ/M2 Na sprzedaż działka budowlana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji blisko Lublina . Działka geodezyjnie położona już w gm .Jastków ale praktycznie to granica z Lublinem i Dąbrowicą. Cicha i spokojna boczna ulica od Nałęczowskiej w Płouszowicach Kolonia. III linia zabudowy od Nałęczowskiej , I linia zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Działka o pow. 1484m2 i wymiarach 29,5x46,5m , bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej . Płaska i równa , pośród nielicznej zabudowy rezydencjonalnej.Wjazd na działkę od wschodu - co daje idealne możliwości projektowania tarasu i ogrodu od zachodu. Teren objęty MPZP gm.Jastków z oznaczeniem RM - teren zabudowy zagrodowej : > zabudowa zagrodowa wolnostojąca > max powierzchnia zabudowy 30 % > max pow. biologicznie czynna 30% > max 2 kondygnacje nadziemne > dachy dwuspadowe lub wielospadowe z dopuszczeniem dachów płaskich ! Idealna propozycja pod zabudowę rezydencjonalną lub po prostu dom na przedmieściach . Media : gaz na działce , woda i prąd po drugiej stronie ulicy. Bliskość miasta , szybki wyjazd na obwodnicę , bliskość ul.Nałęczowskiej z pełną miejską infrastrukturą - sklepy, mpk, kościół a jednocześnie spokój i cisza czynią to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym do zamieszkania . Cena 489 000 zł W naszej ofercie także sąsiednia działka o pow. 2968m2 ( możliwość podziału ) co daje duże możliwości inwestycyjne na tym terenie - atrakcyjna propozycja dla małych deweloperów- możliwość budowy 3 domów dwulokalowych . Zapraszam- tylko w naszej ofercie.

Motycz 2działki z WZ niedaleko szkoły .
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz, Motycz

199 000 | 1230 m2
nr oferty: 525/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! NAJTAŃSZE DZIAŁKI Z WZ W MOTYCZU ! Na sprzedaż ostatnie 2 działki budowlane w Motyczu o pow.1130-1230m2. Działki położone przy drodze gminnej asfaltowej , blisko torów. Dla wszystkich działek wydane są Warunki Zabudowy o zróżnicowanych parametrach. Działka nr 1491/9 o pow. 1230m2 i wymiarach 44 x 31m - położona NA WZNIESIENIU w I linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej: Parametry WZ : > zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z garażem w bryle budynku > pow. zabudowy 12 % > pow. biologicznie czynna min 50% > szerokość frontu od 10 do 15m > wysokość kalenicy od 6 do 9m > max 2 kondygnacje nadziemne > dach dwu lub wielospadowy o kacie nachylenia 15-45 stopni - dopuszcza się dach płaski ! Wjazd na działkę możliwy z dwóch stron : z drogi wewnętrznej ( od południa) lub z drogi gminnej - od zachodu . Droga wewnętrzna jest już wyznaczona i utwardzana , na sprzedanych działkach już są budowane 3 nowe domy. Dostępne media :prąd już jest w drodze wewnętrznej , gaz w odległości 100-230m, woda ok 400m- możliwość wybicia studni . Działki położone w niedalekiej odległości od szkoły, kościoła i sklepów w Motyczu. Teren lekko zróżnicowany - nieco pofałdowany daje duże możliwości wykorzystania ciekawych projektów architektonicznych i wyboru 1 działki spośród 2 różnych . Zapraszamy - tylko u nas ! Atrakcyjna cena : 199 000 zł za działkę czyli 162 zł/m2 . Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Motycz-2 działki z WZ niedaleko szkoły -I linia zab.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz, Motycz

199 000 | 1130 m2
nr oferty: 524/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Motyczu o pow.1130-1230m2. Działki położone przy drodze gminnej asfaltowej , blisko torów. Dla wszystkich działek wydane są Warunki Zabudowy o zróżnicowanych parametrach. Działka nr 1491/10 o pow. 1130m2 i wymiarach 39,6 x 31m - położona w I linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej: Parametry WZ : > zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z garażem w bryle budynku > linia zabudowy 6m od drogi gminnej > pow. zabudowy 17 % > pow. biologicznie czynna min 50% > szerokość frontu od 10 do 14m > wysokość kalenicy od 6 do 9m > max 2 kondygnacje nadziemne > dach dwu lub wielospadowy o kacie nachylenia 15-45 stopni - dopuszcza się dachy płaskie ! Wjazd na działkę z drogi wewnętrznej ( od wschodu ) lub z drogi gminnej ( od zachodu ). Na sprzedanych działkach już rozpoczęła się budowa 3 domów, już jest wyznaczona i utwardzana droga wewnętrzna ! Dostępne media :prąd i gaz w odległości 100-230m, woda ok 400m, możliwość wybicia studni. Działki położone w niedalekiej odległości od szkoły, kościoła i sklepów w Motyczu. Teren lekko zróżnicowany - nieco pofałdowany daje duże możliwości wykorzystania ciekawych projektów architektonicznych i wyboru 1 spośród 3 działek ! Zapraszamy - tylko u nas ! Atrakcyjna cena : 199 000zł za każdą z 2 ostatnich działek ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Bronowice 2pokojowe po remoncie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Bronowice

480 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 95/LDM/MS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie . Mieszkanie o powierzchni 50,38n2 powierzchni położone na parterze niskiego bloku na Bronowicach. Dojazd i wejście od ul.Wrońskiej. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z : > 2 niezależne pokoje 18,5m2+16m2 > oddzielna jasna nowocześnie urządzona kuchnia > łazienka z wc > przedpokój z dużą szafą w zabudowie > ponad 4m2 balkon > piwnica ponad 5m2 Mieszkanie ok 5 lat temu przeszło gruntowny remont , łącznie z wymianą instalacji gazowej i elektrycznej . Została całkowicie przebudowana i urządzona łazienka oraz kuchnia . Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz ok 560 zł /2osoby Stan prawny : odrębna własność lokalu z Księgą Wieczysta - bez obciążeń ! Cicha , spokojna i zielona okolica , dużo ogólnie dostępnych miejsc parkingowych przed blokiem, łatwy i szybki dojazd do centrum to dodatkowe atuty. Zapraszam - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Cena : 480 000 zł Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.