502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Rokitno - działki budowlane z drzewostanem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

149 000 | 1175 m2
nr oferty: 502/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Na sprzedaż 3 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działki o pow.1175m2 każda , położone w I i II linii zabudowy przy gminnej drodze asfaltowej. Działki o wymiarach 27 x 43m każda , z wewnętrzną drogą dojazdową o szer.5 m pomiędzy parami działek ( udziały w cenie). Wjazd na działki od wschodu ( działki po lewej stronie drogi wewnętrznej ) lub zachodu ( działki po prawej stronie drogi wewnętrznej) Działki z licznym drzewostanem liściastym i iglastym co pozwala na ich wykorzystanie przy aranżacji zagospodarowania terenu. Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd wzdłuż drogi gminnej , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 149 000 zł za działkę. Do działek w II linii zabudowy można dokupić zadrzewiony teren rolny 2x 48 ar ( 50 tys za 48ar ) W naszej ofercie także 2 inne działki w tej okolicy o pow. 918m2 ar każda . Działki w cenie 129 tys zł oraz 3,6 ha ziemi rolnej . Zapraszamy - tylko w naszej ofercie . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Nowa hala magazynowa na wynajem w Lublinie
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Zadębie

17 000 | 691 m2
nr oferty: 50/LDM/LW

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na wynajem HALA MAGAZYNOWA o pow.zabudowy 691m2 ( wymiary szerokości 14,14m i długości 48,88m) wysokość hali 8m znajdująca się w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej. Hala położona na działce o pow. ok 980m2 (szer 18m i dług. 57m ) . Wjazd do hali bezpośrednio z drogi serwisowej przy Mełgiewskiej , z łatwym wyjazdem na dwupasmową ul Mełgiewską. Do wjazdu na obwodnicę Lublina ok 1 km. Hala przeznaczona jest na magazynowanie drobnowymiarowych materiałów między innymi budowlanych . Dowóz materiałów przewidziano samochodami małogabarytowymi ,które mogą wjechać do środka.. Wewnątrz została wydzielona część tzw. biurowa- do wykończenia w zależności od potrzeb ! Główna konstrukcja nośna w postaci ramowych poprzecznych układów słupów i rygli sztywno połączonych ze sobą zamocowanych w fundamentach. Ściany z płyty warstwowej gr. 10cm z wypełnieniem wełną mineralną na ruszcie stalowym opartym między słupami nośnymi , szczytowe wykonane też z płyt warstwowych, odporność ogniowa E160. Dach dwuspadowy o spadku połaci 14% , którego przykrycie stanowią płyty warstwowe o gr 10cm z wypełnieniem wełną mineralną, podparte na płatwach z dwuteowników PE160. y. W ścianie szczytowej znajdują się wrota podnoszone 500x500cm a obok drzwi o szerokości 90cm. W połaciach dachowych zamontowano naświatla systemowe połaciowe o wymiarach 100x200 cm. Posadzka wykonana warstwowo :piasek 30cm+beton gr 15cm +folia izolacyjna + płyta żelbetowa zbrojona gr 15cm + litorin Instalacje w budynku - oświetleniowa,odgromowa , wentylacja grawitacyjna Budynek jest obiektem w pełni uwzględniającym przepisy zabezpieczenia przeciwpożarowego Zapraszamy do oglądania Nowa hala w doskonałej lokalizacji . Cena 17 000 zł netto Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Pólko - działki budowlane MN
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pólko,

207 900 | 1155 m2
nr oferty: 495/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Tylko 180 zł/m2 -do negocjacji ! Jeśli szukasz niewielkiej i niedrogiej działki całkiem niedaleko od Lublina to jest to oferta dla Ciebie ! Działki w Pólku gm. Niemce - niedaleko Alei Lipowej. Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego hałasu. Na sprzedaż 2 działki o pow. 11 ar każda i wymiarach 28x43m. Płaskie i równe. Cały teren podzielony na działki ,na których stopniowo powstają nowe domy. Teren objęty MPZP z oznaczeniem MN - niska zabudowa jednorodzinna : > zabudowa wolnostojąca i bliźniacza > wysokość zabudowy do 12m > dachy symetryczne o kącie nachylenia 0-45 stopni > pow. zabudowy do 40 % > pow. biologicznie czynna nie mniej niż 50% > możliwość budowy budynku gospodarczego/garażu do pow. 50m2 i wysokości 6m Teren płaski i równy. Wokół nieliczna zabudowa jednorodzinna . Dojazd drogą gminną oraz drogą wewnętrzną ( udział ) . Media : prąd, wodociąg w drodze przy działce, gaz w pobliżu . Zapraszam - tylko w ofercie naszego biura . Cena 180 zł/m2 czyli 207 900 zł do negocjacji ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Osówka -dz.budowlana MN
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Osówka,

115 000 | 1000 m2
nr oferty: 491/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Jeśli szukasz niewielkiej i niedrogiej działki całkiem niedaleko od Lublina to jest to oferta dla Ciebie ! Działka w Osówce gm.Niemce, w Otulinie Lasów Kozłowieckich. Powierzchnia 10 ar, wymiary ok.20x50m. Płaska i równa . Na działce kilka starych drzew oraz mały zagajnik . Działka w II linii zabudowy od drogi gminnej. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna i letniskowa . Teren objęty MPZP z oznaczeniem MN : > zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza > wysokość budynku mieszkalnego do 12m > dachy symetryczne o kącie nachylenia 0-45 st > dodatkowo możliwość postawienia garażu czy budynku gospodarczego do 50m2 pow i wysokości do 6m > możliwość lokalizacji budynku przy granicy działki budowlanej > powierzchnia zabudowy do 40% > powierzchnia biologicznie czynna 40-50% w zależności od rodzaju zabudowy Działka zlokalizowana w cichej okolicy , z dala od ruchliwych dróg , w enklawie ciszy i spokoju. Dojazd do działki drogą utwardzoną . Media : prąd i woda przy działce. Sąsiednie działki zagospodarowane głównie jako tereny rekreacyjne z domkami letniskowymi oraz jako podmiejskie ogródki działkowo-wypoczynkowe oraz tereny rolne. Bliskość Lublina i możliwość szybkiego dojazdu do miasta czynią to miejsce atrakcyjnym zarówno do stałego zamieszkania jak i spędzania wolnego czasu na podmiejskim własnym ranczu. Stan prawny uregulowany -KW bez obciążeń. Cena 115 000 zł do rozsądnej negocjacji - to atrakcyjna propozycja dla szukających niedrogiego miejsca pod własny dom. Zapraszam - tylko w ofercie naszego biura. W naszej ofercie także działka rolna o pow.1,92 ha w tym rejonie - zapraszam Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Ludwików gm.Spiczyn 12 ar budowlana
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ludwików,

99 000 | 1200 m2
nr oferty: 486/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! REZERWACJA ! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1200m2 Działka w II linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 31x38 Dojazd asfaltową drogą powiatową oraz wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 6m Do węzła z obwodnicą ok 8km.(Turka) , a do Lublina ok 15km W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda w pobliżu gaz Teren objęty MPZP gm. Spiczyn > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane Główne wskaźniki dla inwestycji : > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 11m > dach budynku o nachyleniu 45 > pokrycie dachu materiałami posiadających atest. > posadowienie parteru do 1,0metra powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Do sklepów ok 2km. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Spiczynie ok 3 km Cena 99 000 zł ( 82,5 zł/m2 ). W naszej ofercie także działka o pow.1700m2 w I linii zabudowy Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Ludwików 17 ar
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ludwików,

149 000 | 1700 m2
nr oferty: 485/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1700m2 Działka w I linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 30x54 Dojazd asfaltową drogą powiatową . Możliwe jest wjazd na działkę wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 6m Do węzła z obwodnicą ok 8km.(Turka) , a do Lublina ok 15km W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda w pobliżu gaz Teren objęty MPZP gm. Spiczyn > oznaczenie RPU ,UC, MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane Linia zabudowy od krawędzi drogi wynosi 20m. Dlatego usytuowanie budynku trzeba planować w głębi działki. Zdecydowana większość terenu działki leży w MR z dopuszczeniem MN Główne wskaźniki dla inwestycji MN : > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 11m > dach budynku o nachyleniu 45 > pokrycie dachu materiałami posiadających atest. > posadowienie parteru do 1,0metra powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji np lokalizacja parterowego obiektu usługowego o pow do 50m2 Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Do sklepów ok 2km. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Spiczynie ok 3 km Cena 149 000 zł ( 87,5 zł/m2 ). W naszej ofercie także działka o pow.1200m2 w II linii zabudowy Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działki z WZ niedaleko Nałęczowa w Maszkach Wojciechowskich
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Maszki Wojciechowskie,

157 500 | 1500 m2
nr oferty: 483/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w ciekawej lokalizacji w Maszkach Wojciechowskich gmina Wojciechów Nieruchomość składa się z trzech działek o pow. 1500m2 i 2300m2 Działka pow. 1500m2 leży w pierwszej linii zabudowy od asfaltowej drogi gminnej , ma kształt prostokąta i wymiary ok.25x60 m Działki położone w odległości ok 800m od drogi Lublin-Nałęczów , w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi W pobliżu zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd i woda, gaz po drugiej stronie ulicy . Światłowód wzdłuż drogi Teren objęty wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego : Według WZ ustala się: > powierzchnia zabudowy do 45 % >nieprzekraczalna linia zabudowy 15.0m od krawędzi drogi gminnej >wysokość kalenicy do 9m nad terenem >szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego objętego decyzją do18,0 m >ilość kondygnacji- do dwóch kondygnacji naziemnych >dach o spadkach głównych połaci 25-45 Działka leży w odległości ok 22km od Lublina i ok 5km od Nałęczowa. Szybki dojazd do obwodnicy z węzła Płouszowice ok 15km. Idealna działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w otoczeniu luźnej zabudowy . Doskonałe miejsce na uprawianie turystyki rowerowej . Cena 150 000 zł ( 100 zł/m2 ). W naszej ofercie także druga działka o pow. 2300m2 w drugiej linii zabudowy w cenie 199 000 zł . Wszystkie działki mają wydane warunki zabudowy ! Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działka bud-rolna w Rudce Kozłowieckiej.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rudka Kozłowiecka,

480 000 | 4249 m2
nr oferty: 481/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozlowieckiej przy ul. Północnej w gminie Niemce. Działka budowlo-rolna ! Nieruchomość składa się z czterech działek(905+1097m2 budowlane i 1157+1090m2 rolne ) o łącznej pow. 4249m2 i wymiarach 42x95m o kształcie prostokąta. Położone w III linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działki położone w odległości ok 12 km od Lublina w cichej i spokojnej okolicy . Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi oraz wydzieloną drogą wewnętrzną . Do węzła z obwodnicą ok 8km. W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda z własnej studni ! Światłowód wzdłuż drogi. Teren objęty MPZP gm. Niemce: > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 9m > możliwość domu z płaskim dachem > możliwość budowy oddzielnego garażu. Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Wjazd na działkę z drogi z wewnętrznej ( od zachodu) Planowana jest likwidacja linii napowietrznej przebiegającej nad działką rolną . Cena 480 000 zł ( 112 zł/m2 ). Do ceny należy doliczyć udział w drodze . W naszej ofercie także działka o pow.1800m2 w pierwszej linii i 1271m2 w drugiej linii zabudowy. Jest możliwe zakup tylko działek budowlanych. Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rudka Kozłowiecka -III linia zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rudka Kozłowiecka,

280 000 | 2002 m2
nr oferty: 477/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozlowieckiej ul Północna gmina Niemce Nieruchomość składa się z dwóch działek( 905+1097) o pow. 2002m2 i wymiarach 42x48m o kształcie prostokąta. Położone w III linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działka położona w odległości ok 12 km od Lublina w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi oraz wydzieloną drogą wewnętrzną (do węzła z obwodnicą ok 8km) W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda z własnej studni ! Światłowód wzdłuż drogi Teren objęty MPZP gm. Niemce: > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 9m > możliwość domu z płaskim dachem > możliwość budowy oddzielnego garażu. Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Wjazd na działkę z drogi z wewnętrznej ( od zachodu) Cena 280 000 zł ( 139 zł/m2 ) Do ceny należy doliczyć udział w drodze. Możliwość powiększenia działki o 2247m2 działki rolnej wówczas otrzymamy działkę o pow. 4249m2. W naszej ofercie także działka o pow.1800m2 w pierwszej linii i 1271m2 w drugiej linii zabudowy. Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rudka Kozłowiecka -działka bud.przy Północnej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rudka Kozłowiecka,

190 000 | 1271 m2
nr oferty: 475/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozlowieckiej ul Północna gmina Niemce Nieruchomość składa się z dwóch działek( 574+697) o pow. 1271m2 i wymiarach 42x31,5m o kształcie prostokąta. Położone w II linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działka położona w odległości ok 12 km od Lublina w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi (do węzła z obwodnicą ok 8km) oraz wydzieloną drogą wewnętrzną W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinnej. Przy działce prąd, woda ze studni! Światłowód wzdłuż drogi Teren objęty MPZP gm. Niemce: > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN ( warunki jak dla MN ) >działka nie może mieć mniej jak 1000m2 > powierzchnia zabudowy do 20 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 10m > możliwość domu z płaskim dachem > możliwość budowy oddzielnego garażu. Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Wjazd na działkę z wydzielonej drogi wewnętrznej ( udział ) -od strony zachodniej . Cena 190 000zł ( 149 zł/m2 ). Do ceny należy doliczyć udział w drodze W naszej ofercie także działka sąsiednia o pow. 1800m2 w pierwszej linii i 2002 m2 w trzeciej linii zabudowy lub łączny zakup III i IV linii zabudowy - działka bud-rol o pow. 4249m2 Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Lokal w nowym budownictwie na parterze
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin, Helenów

3 500 000 | 318 m2
nr oferty: 21/LDM/OLS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż lokal w atrakcyjnej lokalizacji Lublina ,przy ul.Wojciechowskiej w Lublinie. Nowe budownictwo - nowe osiedla wokół, idealnie skomunikowany z centrum oraz trasami wylotowymi z miasta i obwodnicą. Lokal o pow. 317,8m2 położony na parterze nowego budynku wielorodzinnego, na nowym osiedlu mieszkaniowym. Idealny pod placówkę edukacyjną , sale fitness, siłownie , czy gabinety lub inne. Lokal z dużymi witrynami , duży ruch pieszy i samochodowy. W skład lokalu wchodzą : - 4 duże klimatyzowane sale , z dużymi witrynami , - 3 łazienki - 1 łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych - 1 pomieszczenie socjalne/szatnia - zaplecze kuchenne ( 2 pomieszczenia ) - gabinet - pomieszczenie socjalne dla personelu Przed budynkiem teren zielony, ogrodzony oraz duży ogólnie dostępny parking. Lokal spełnia wymogi sanitarno-lokalowe oraz przeciwpożarowe Cena 3,5 mln netto do negocjacji . Zapraszamy - idealne miejsce na Twoją działalność. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działka usługowa przy S-17 ok Krasnegostawu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Łopiennik Podleśny,

595 000 | 7820 m2
nr oferty: 472/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Łopiennik Podleśny- działka z mpzp oraz budynkami . Działka o powierzchni ponad 78 ar i wymiarach 50x160m położona bezpośrednio przy trasie S-17 Lublin-Zamość . Bardzo duże natężenie ruchu ( ok 15 tys samochodów /dobę) daje możliwości prowadzenia różnej działalności ! Cały teren jest objęty MPZP z przeznaczeniem na : >usługi hotelowe z zapleczem gastronomicznym , >stacje paliw, >parkingi bezpośrednio przy drodze krajowej S-17 ( Lublin-Zamość). > stacje obsługi diagnostycznej/warsztaty Ze względu na lokalizację przy bardzo ruchliwej drodze krajowej działka idealna pod stację paliw , myjnie, parking dla TIR ( na całej trasie z Krasnegostawu do Zamościa -brak parkingu dla dużych ciężarówek). Na działce znajduje się motel z restauracją o pow. użytkowej ok.540m2 z możliwością rozbudowy. Budynek wolnostojący, 1-piętrowy . Część gastronomiczna to duża sala restauracyjna z antresolą , pełne zaplecze kuchenne i socjalne , spiżarnie do odświeżenia. Część hotelowa złożona z 6 pokoi o różnej wielkości na parterze i piętrze. Dodatkowo zaplecze sanitarno-techniczne, własna kotłownia , własna studnia głębinowa i ekologiczna oczyszczalnia ścieków z separatorem tłuszczów. Część hotelowa wymaga remontu z możliwością rozbudowy. Całość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i w pięknie zagospodarowanym ogrodzie z oczkiem wodnym i mnóstwem roślin . Możliwość adaptacji i rozbudowy budynku na salę weselną, hotel z agroturystyką ( konie, rowery itp.) Polecamy, jedyny taki obiekt w rejonie w SUPER CENIE !!!. Cena 595 000 zł do negocjacji Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Nowa hala magazynowa na sprzedaż w Lublinie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Lublin, Zadębie

2 650 000 | 691 m2
nr oferty: 402/LDM/OOS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż HALA MAGAZYNOWA o pow.zabudowy 691m2 ( wymiary szerokości 14,14m i długości 48,88m) wysokość hali 8m znajdująca się w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej. Hala położona na 3 działkach o łącznej pow. ok 980m2 (szer 18m i dług. 57m ) ., jedna z działek o pow. 170m2 to użytkowanie wieczyste , pozostały teren to własność ! Wjazd do hali bezpośrednio z drogi serwisowej przy Mełgiewskiej , z łatwym wyjazdem na dwupasmową ul Mełgiewską. Do wjazdu na obwodnicę Lublina ok 1 km. Hala przeznaczona jest na magazynowanie drobnowymiarowych materiałów między innymi budowlanych . Dowóz materiałów przewidziano samochodami małogabarytowymi ,które mogą wjechać do środka.. Wewnątrz została wydzielona część tzw. biurowa- w ramach ceny obecny właściciel wykończy część biurową ! Główna konstrukcja nośna w postaci ramowych poprzecznych układów słupów i rygli sztywno połączonych ze sobą zamocowanych w fundamentach. W płaszczyźnie dachu zastosowano układ stężeń połaciowych Ściany z płyty warstwowej gr. 10cm z wypełnieniem wełną mineralną na ruszcie stalowym opartym między słupami nośnymi , szczytowe wykonane też z płyt warstwowych, odporność ogniowa E160. Dach dwuspadowy o spadku połaci 14% , którego przykrycie stanowią płyty warstwowe o gr 10cm z wypełnieniem wełną mineralną, podparte na płatwach z dwuteowników PE160. Odwodnienie dachu rynnami i rurami spustowymi na teren własny. W ścianie szczytowej znajdują się wrota podnoszone 500x500cm a obok drzwi o szerokości 90cm. W połaciach dachowych zamontowano naświatla systemowe połaciowe o wymiarach 100x200 cm. Posadzka wykonana warstwowo :piasek 30cm+beton gr 15cm +folia izolacyjna + płyta żelbetowa zbrojona gr 15cm + litorin Instalacje w budynku - oświetleniowa,odgromowa , wentylacja grawitacyjna Budynek jest obiektem w pełni uwzględniającym przepisy zabezpieczenia przeciwpożarowego Zapraszamy do oglądania Nowa hala w doskonałej lokalizacji . Cena 2 650 000 zł netto Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

UROCZA DZIAŁKA W DOMINOWIE-idealna pod osiedle domków
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dominów,

439 000 | 2593 m2
nr oferty: 457/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż urocza działka budowlana w Dominowie , blisko granicy z Lublinem. Oferta idealna pod rezydencję lub zespól budynków ( mini osiedle) Położona przy jednej z bocznych ulic od ul Granicznej (będącą granicą między gminą Głusk i Lublinem) , przy ul.Skalistej. Teren objęty MPZP gminy Głusk z oznaczeniem RM - zabudowa zagrodowa o następujących parametrach : > zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza > powierzchnia zabudowy do 40 % > powierzchnia biologicznie czynna 30% > wysokość budynków mieszkalnych - nie więcej niż 11m i nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne > wysokość budynków gospodarczych i garaży - nie więcej niż 9m > kąt nachylenia połaci dachowych do 45 stopni > miejsca parkingowe w postaci garaży wolnostojących i wbudowanych , garaży podziemnych i naziemne miejsca parkingowe Działka ma kształt prostokątna o wymiarach 26x98 m Działka z widokiem na zieloną okolicę wąwozu , z którym graniczy ., to tereny zielone bez prawa zabudowy co daje dużo prywatności i zieleni wokół działki. Działka leży w trzeciej linii od drogi gminnej a dojazd do niej drogą prywatną o szer.6m (udziały ) W bezpośrednim sąsiedztwie działki stoją nowe domy i doprowadzone są media: gaz,prąd i woda . Wokół sporo inwestycji deweloperskich - idealny teren pod zespół budynków jednorodzinnych . Do centrum Lublina jest ok 6km a do ul Głuskiej ,po której jeździ komunikacja miejska ok 600m. Zapraszamy na prezentację wszystkich,którzy planują mieć większą działkę w pobliżu Lublina cena 439 000 czyli tylko 169 zł/m2 Polecam i zapraszam . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.