502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Bychawka III -dz.budowlana przy drodze asfaltowej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bychawka Trzecia,

210 000 | 2528 m2
nr oferty: 396/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w Bychawce Trzeciej ,gmina Bychawa . Działka o pow.2528 m2 położona w pierwszej linii zabudowy , bezpośrednio przy drodze asfaltowej,ok 100m od drogi powiatowej Lublin -Bychawa. Płaska i równa o wymiarach 34 x 57,5 m ,(ma kształt trapezu - front 34m, tył 56m) . Wjazd od północy daje duże możliwości posadowienia domu z tarasem od strony południowej. Teren objęty MPZP gm.Bychawa z oznaczeniem 3MR - teren zabudowy zagrodowej . MPZP dla terenów zabudowy zagrodowej dopuszcza : - zabudowę maksymalnie do wysokości II kondygnacji (parter z poddaszem użytkowym) -nawiązanie bryłą do tradycji lokalnych -dachy spadziste o symetrycznym nachyleniu połaci powyżej 30 stopni -optymalna szerokość frontu ok 30m -dopuszcza się lokalizację zabudowy jednorodzinnej jako uzupełnienie -możliwość lokalizacji nieuciążliwych usług mieszczących się w granicach działki -zwarty układ zabudowy Działka leży przy lokalnej asfaltowej oświetlonej drodze gminnej . Media w drodze ( woda, prąd , gaz ). Przez działkę wzdłuż drogi gminnej biegną energetyczne linie napowietrzne zasilające a w części zachodniej krawędzią działki biegnie linia średniego napięcia. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Bardzo spokojna okolica z łatwym dojazdem do Bychawy (7km ) i Lublina (20 km) W odległości ok 150m przystanek autobusowy . Cena 210 000 zł tj ok 83 zł/m2 Zapraszamy Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działka usługowa k/Lublina (Bystrzejowice A) 100zł/m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bystrzejowice Pierwsze,

610 000 | 6100 m2
nr oferty: 379/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż teren inwestycyjny pod Lublinem , w Bystrzejowicach gm.Piaski. Działka o pow. ponad 60 ar i wymiarach 77m szerokości przy drodze i 78m głębokości. Płaska i równa. Pierwsza linia zabudowy przy drodze gminnej . Wokół obiekty przemysłowo-usługowe. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod Usługi Komercyjne i tereny koncentracji usług z dopuszczeniem rzemiosła oraz nieuciążliwych , drobnych zakładów produkcyjnych. Idealny teren pod magazyny ,logistykę i inne. Możliwość dojazdu dużych samochodów. Powierzchnia zabudowy do 40 % . Dopuszcza się funkcję mieszkaniową na wyższych kondygnacjach jako uzupełnienie funkcji podstawowej (UC ) Bliskość S17 , dobry dojazd do obwodnicy ( 5 km do węzła Piaski ) , Lublina i Świdnika to dodatkowe atuty tej oferty. Media : woda , prąd , gaz. W okolicy już działające firmy produkcyjne i serwisowe. Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą- cena 100 zł/m2 netto . Możliwość nabycia większego terenu tj. działki także w II linii zabudowy o pow.46 ar ., dzięki temu otrzymamy teren inwestycyjny o pow ponad 1 ha . Przy zakupie całości cena do lekkiej negocjacji. Zapraszam do współpracy Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działka usługowa k/Lublina(Bystrzejowice)
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bystrzejowice Pierwsze,

460 000 | 4600 m2
nr oferty: 378/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż teren inwestycyjny pod Lublinem , w Bystrzejowicach A gm.Piaski ( za salonem Iveco ) Działka o pow. 4600m2 , o wymiarach52x 85m .Płaska i równa. Położona w II linii zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Dojazd - droga 5 m szer. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod Usługi Komercyjne i tereny koncentracji usług z dopuszczeniem rzemiosła oraz nieuciążliwych , drobnych zakładów produkcyjnych. Powierzchnia zabudowy do 40 % Możliwość funkcji mieszkalnej jako uzupełnienie funkcji podstawowej. Idealny teren pod magazyny ,logistykę i inne. Druga linia zabudowy . Bliskość S17 , dobry dojazd do obwodnicy (5 km węzeł Piaski ) , Lublina i Świdnika to dodatkowe atuty tej oferty. Media : woda , prąd , gaz. W okolicy już działające firmy produkcyjne i serwisowe. Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą- cena 100 zł/m2 netto . Możliwość zakupu także działki w pierwszej linii zabudowy o pow. 6392m2 - razem tworzą teren o pow.ponad 1 ha - idealna oferta dla większych inwestorów. Przy zakupie całości cena do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Prawiedniki - działka z widokiem na Bystrzycę.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Prawiedniki,

299 000 | 3470 m2
nr oferty: 314/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną w miejscowości Prawiedniki przy ul.Osmolickiej . Teren o pow. 3470 m2 i wymiarach od frontu ok 16 m do 35m z tyłu działki x 145m długości. Teren objęty MPZP z oznaczeniem RM -tereny zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla terenów zabudowy mieszkaniowej .: -forma zabudowy wolnostojącej o wysokości do III kondygnacji , przy czym III wyłącznie jako poddasze użytkowe - pow. zabudowy do 40 % -pow. biologicznie czynna 30 % -dachy o symetrycznym nachyleniu lub PŁASKIE . Media : woda , prąd , gaz w granicy działki Działka leży bezpośrednio przy drodze powiatowej Lublin - Bychawa , działki sąsiednie zabudowane . Od drogi dość stromy podjazd na wzniesienie w centralnej części działki,skąd maluje się piękny widok na okolicę z płynącą rzeką Bystrzycą po drugiej stronie jezdni oraz widokiem na łąki i las w oddali. Do lasu Dąbrowa i zalewu Zemborzyckiego ok 3km. Działka ma nieregularny kształt przypominający trójkąt , którego podstawa jest w górnej części działki. Część od strony drogi to teren budowlany o pow.ok. 2900m2 i długości pasa zabudowy 125 m. W tylnej części niewielka część rolna działki. Działka w dobrej lokalizacji: do centrum Lublina ok 12km, w pobliżu szkoła, sklepy,tereny rekreacyjne, ok 800m przystanek MPK . Polecamy cena 299 000 zł tj ok 86 zł/m2 jest bardzo dobrą propozycją. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Jakubowice Konińskie -Lubelska -teren pod os.domów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie,

729 810 | 4293 m2
nr oferty: 291/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLMJO Z POŚREDNIKIEM ! Jakubowice Konińskie - teren w głębi między Lubelską i Akacjową ! Idealny dla inwestora-pod budowe osiedla domów jednorodzinnych ! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w Jakubowicach Konińskich przed obwodnicą ! Teren działki objęty MPZPZ z przeznaczeniem w częsci pod budownictwo zagrodowe MR z dopuszczeniem jednorodzinnego a w części pod zabudowę jednorodzinną MN. Działka o pow. 4293 m2 położona jest w trzeciej linii zabudowy od ulicy Lubelskiej jeszcze przed obwodnicą.Możliwy dojazd od Lubelskiej lub Akacjowej. Działka o wymiarach 91x48m daje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych zgodnie z MPZP. Teren płaski i równy , wokół tereny z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną MN i zagrodową MR . Mankamentem są biegnące w niedalekiej odległości linie energetyczne średniego napięcia ( planowane do likwidacji ! )ograniczające teren budowlany w tylnej części działki Idealna lokalizacja pod osiedle domów jednorodzinne Bardzo dobra komunikacja z Lublinem - ul Lubelska to główna ulica łącząca Lublin z ,,sypialnią" jaką są Jakubowice Konińskie i okolice . Do budowanego dużego parkingu i węzła komunikacyjnego na Choinach ok 1,5 km (wiele połączeń MPK) Media :woda, prąd i gaz na działkach sąsiednich. Gotowa na realizacje Twojej inwestycji . Wokól powstajaca nowa zabudowa jednorodzinna . Zapraszamy - tylko u nas ! Cena 170zł /m2 - to bardzo atrakcyjna oferta pod inwestycje. W naszej ofercie także 3 sąsiednie działki o łącznym arealne ok.2 ha pod zabudowe jednorodzinną (MR i MN)! Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Jakubowice Kon. Lubelska - tereny MR i MN do 2 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie,

998 000 | 5879 m2
nr oferty: 290/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka pod budownictwo zagrodowe MR z dopuszczeniem do MN z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług . Działka o pow 5879m2 położona jest w drugiej linii zabudowy od ulicy Lubelskiej w Jakubowicach Konińskich , jeszcze przed obwodnicą. Bardzo dobre wymiary działki szerokość 37 i 48 i długości 137 daje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych zgodnie z MPZP. Działka płaska i równa , od tyłu graniczy z terenami objętych w planie jako budowlane MR i MN . Obecnie na części działki znajduje się murowany budynek mieszkalno-gospodarczy o pow ok 110m2 z dobudowanym garażem ok 15m2. Możliwość adaptacji , remontu istniejących budynków lub wykorzystania jako zaplecze podczas budowy nowych . Idealna lokalizacja pod osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo dobra komunikacja z miastem ul .Lubelska to główna ulica łącząca Lublin z ,,sypialnią" jaką są Jakubowice Konińskie i okolice . Do budowanego dużego parkingu i węzła komunikacyjnego na Choinach ok 1,5 km (wiele połączeń MPK) Działka uzbrojona:woda, prąd i gaz . Gotowa na realizacje Twojej inwestycji . Mankamentem są biegnące w niedalekiej odległości linie energetyczne średniego napięcia ( planowane do likwidacji )ograniczające teren budowlany w tylnej części działki. Zapraszamy - tylko u nas ! Cena 170zł /m2 . W naszej ofercie także działki sąsiednie o łącznym areale ok 2 ha ( zabudowa MR i MN ) Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działka usługowa k/Lublina (Bystrzejowice) 99zł/m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bystrzejowice Pierwsze,

1 099 000 | 10992 m2
nr oferty: 269/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż teren inwestycyjny pod Lublinem , w Bystrzejowicach A gm.Piaski. Działka o pow. ponad 1 ha , w kształcie zbliżonym do litery L , o wymiarach 77m szerokości przy drodze, w głębi zwęża się do 52m i dł. 163m. Płaska. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod Usługi Komercyjne i tereny koncentracji usług :a w szczególności pod nieuciążliwą działalność . Możliwość lokalizacji mieszkań na wyższych kondygnacjach oraz obiektów mieszkalnych związanych z UC. Powierzchnia zabudowy do 40 % pow. działki daje duże możliwości inwestycyjne. Idealny teren pod magazyny ,logistykę czy małe rodzinne warsztaty z funkcją mieszkalną . Pierwsza linia zabudowy , bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej z możliwością dojazdu dużych samochodów. Bliskość S17 , dobry dojazd do obwodnicy (5 km do węzła Piaski ), Lublina i Świdnika to dodatkowe atuty tej oferty. Media : woda , prąd , gaz. W okolicy już działające firmy produkcyjne i serwisowe . Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą- cena 99 zł/m2 netto . Możliwość nabycia pojedyńczych działek : I linia zabudowy 6000m2 w cenie 100 zł/m2 netto II linia zabudowy 4600 m2 w cenie 100 zł/m2 netto + droga dojazdowa Zapraszam do współpracy Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Lublin Folwarczna- teren inwestycyjny 1,45ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Węglinek

2 610 000 | 14500 m2
nr oferty: 265/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Do sprzedaży działka inwestycyjna w Lublinie przy ul Folwarcznej (Węglinek) i ciagnie się aż do torów kolejowych . Powierzchnia 14500 m2 daje duże możliowści inwestycyjne. Dzialka znajduje się w na obszarze obowiązywania Miejskiego Planu Zagospodarowania MPZP z oznaczeniem AG/M4 z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod obiekty różnych form dzialalności takich jak średnia i drobna wytwórczość , rzemioslo produkcyjne, warsztaty naprawcze i remontowe, zaplecze techniczne budownictwa, składy i magazyny, hurtownie i urządzenia obsługi technicznej średniej i drobnej działalności gospodarczej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej od strony ul.Folwarcznej. Dzialka o wymiarach 54 x 262m leży w drugiej linii zabudowy od ulicy Folwarcznej .Dojazd do niej pięciometrową drogą o długości ok 70m od strony Folwarcznej lub nową drogą asfaltową od strony torów kolejowych magistrali Lublin -Warszawa . Na dzialce znajduje się budynek (stary kurnik) ,który był wykorzystywany jako magazyny i pomieszczenia warsztatowe, obecnie raczej do rozbiórki. Na dzialce są przyłącza energetyczne i gaz , woda w drodze. Nieruchomość położona w terenie przeznaczonym na działalność gospodarczą , zaplanowana przebudowa ulicy Folwarcznej jako dużej arterii komunikacyjnej z dojazdem do obwodnicy (ok 2km) i Kraśnickiej . Możliwość podziału na 2 działki ( preferowana sprzedaz całości ) Bardzo przyszlościowy teren inwestycyjny w Lublinie godny uwagi ! Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Tylko 180 zł/m2 Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Kazimierz Dln-działka budowlana 2km od Rynku
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kazimierz Dolny,

270 000 | 2073 m2
nr oferty: 161/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Jeśli lubisz spędzać czas w klimatycznym Kazimierzu- to jest to oferta dla Ciebie ! Działka budowlana przy ul.Góry , niecałe 2 km od Rynku.Bezpośrednio przy szlaku turystycznym z Rynku do Korzeniowego Dołu ! Działka w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej , objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną MNj. Idealnie położona pod agroturystykę lub rodzinny pensjonat. Działka o nieregularnym kształcie i w zróżnicowanym terenie. Płaska część pod budowę przy drodze asfaltowej jest z trzech stron otoczona pięknymi zalesionymi wąwozami.Wokół nieliczna zabudowa jednorodzinna oraz pensjonatowa. W zasięgi ręki Góra Trzech Krzyży, Wzgórze Zamkowe ,Baszta,Kościół Farny , Rynek, Korzeniowy Dół i wszystkie lokalne atrakcje. Dojazd bezpośrednio od Rynku przez ul.Zamkową lub od strony Skowieszynka. Piękna widokowa okolica ,cisza i spokój a jednocześnie bliskość miasteczka gwarantują zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.Polecamy ! Tyko u nas ! Atrakcyjna cena ( najtańsza działka budowlana w okolicy ! ), tylko 130 zł/m2 Na sprzedaz także działka sąsiednia o pow. 915m2 co da łącznie 29,88 ar terenu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.