502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka MN w Jastkowie ,niedaleko Pizzy :)
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jastków,

395 000 | 1935 m2
nr oferty: 488/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka w Jastkowie . Działka budowlana o pow. 1935m2 Działka w I linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 34x57m Działka z niewielkim wzniesieniem w centralnej części , z wjazdem od wschodu co gwarantuje idealne warunki nasłonecznienia oraz piękny widok na tereny po drugiej stronie drogi -tereny rolne bez prawa zabudowy. Dojazd asfaltową drogą gminną . W pobliżu nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd , gaz ( skrzynka ) i woda. Teren objęty MPZP gm. Jastków > oznaczenie MN- mieszkalnictwo niskie jednorodzinne Główne wskaźniki dla inwestycji : > powierzchnia zabudowy do 20% >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji z których druga może stanowić poddasze użytkowe > wysokość kalenicy do 11m > dach z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp., pokryty materiałami posiadającymi atest, > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji Łatwy i szybki dojazd do Lublina Starą "17" , od Al. Warszawskiej ok 10km. Wjazd na obwodnicę przed Lublinem ok 7km . Do sklepów ok 1km w centrum Jastkowa. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Jastkowie. Po sąsiedzku powstaje nowe osiedle mieszkaniowe a w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy - tak ładne działki rzadko się trafiają w tak dobrej lokalizacji Cena 395 000 zł ( 202 zł/m2) Zapraszamy - oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Miasteczko Akademickie-idealne pod wynajem Lublin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Miasteczko Akademickie

510 000 | 71 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 85/LDM/OMS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! TANIE W UTRZYMANIU DUŻE MIESZKANIE BLISKO CENTRUM IDEALNE POD WYNAJEM ! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Akademickiego przy ul.Beliniaków. Mieszkanie w kameralnym budynku wielorodzinnym ( 15 lokali mieszkalnych ), na ogrodzonym terenie . Blok po gruntownym remoncie i termomodernizacji , z własną nową kotłownią gazową . Mieszkanie na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchni 70,59m2 znajdują się : >3 duże,jasne pokoje o pow. 17,15,15m2. Jeden pokój przechodni ale bez problemu można go wydzielić jedną ścianką działową . >Oddzielna kuchnia o pow.ponad 8,5m2 >łazienka z wc >przestronny przedpokój z miejscem na dużą szafę w zabudowie. Mieszkanie w zależności od potrzeb do odświeżenia ( pod wynajem) lub remontu - na własne potrzeby . Do mieszkania przynależna piwnica o pow. 2,85m2. Teren ogrodzony , kilkanaście miejsc parkingowych dla mieszkańców. Stan prawny : wyodrębniona własność lokalu . Czynsz ok 376 zł( w tym ogrzewanie ) ! Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej : sklepy, przychodnia, poczta , gastronomia,MPK , rower miejski, miasteczko akademickie , basen, korty tenisowe , park. Idealne pod wynajem jak i na własne potrzeby. Cena 510 000 zł (7 180 zł/m2 ) Oferta wyłącznie w naszym biurze -zapraszamy - mieszkanie gotowe do zamieszkania. Klucze w biurze :)

Ludwików 17 ar
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ludwików,

149 000 | 1700 m2
nr oferty: 485/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1700m2 Działka w I linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 30x54 Dojazd asfaltową drogą powiatową . Możliwe jest wjazd na działkę wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 6m Do węzła z obwodnicą ok 8km.(Turka) , a do Lublina ok 15km W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda w pobliżu gaz Teren objęty MPZP gm. Spiczyn > oznaczenie RPU ,UC, MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane Linia zabudowy od krawędzi drogi wynosi 20m. Dlatego usytuowanie budynku trzeba planować w głębi działki. Zdecydowana większość terenu działki leży w MR z dopuszczeniem MN Główne wskaźniki dla inwestycji MN : > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 11m > dach budynku o nachyleniu 45 > pokrycie dachu materiałami posiadających atest. > posadowienie parteru do 1,0metra powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji np lokalizacja parterowego obiektu usługowego o pow do 50m2 Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Do sklepów ok 2km. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Spiczynie ok 3 km Cena 149 000 zł ( 87,5 zł/m2 ). W naszej ofercie także działka o pow.1200m2 w II linii zabudowy Zapraszamy - tylko u nas !

Kameralny dom blisko Lublina
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Strzeszkowice Duże ,

899 000 | 135 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 375/LDM/ODS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż uroczy dom blisko Lublina- zaledwie 7 min jazdy do granic miasta. Nieruchomość położona w Strzeszkowicach Dużych ( gm.Niedrzwica Duża). Niewielki dom o pow.całkowitej 135m2 , użytkowej 103m2 oraz budynek garażowo-gospodarczy z dodatkową wiatą na działce o pow. 815m2. Idealny dom dla rodziny 2+2 lub większej. Zbudowany w 2011r w tradycyjnej technologii murowanej parterowy dom z poddaszem użytkowym. PARTER ( pow. 56,8m2): > kuchnia z jadalnią -pow. 13,3m2 > salon o pow. ponad 26m2 z wyjściem na duży taras > gabinet/sypialnia o pow. 8,2m2 > kotłownia/schowek 4m2 > łazienka z wc > Wiatrołap i hall PIĘTRO ( pow. 46,5m2): > 2 sypialnie 12+11m2 > otwarty salonik( możliwość wydzielenia trzeciej sypialni o pow. 9m2) > łazienka z wc o pow. 7,5m2 > garderoba > duży taras ok 10m2 Całość wykończona naturalnymi materiałami, głównie drewnem: parkiety dębowy i sosnowy , drewniane schody, drzwi i meble kuchenne , elementy marmuru przy kominku i na podłodze w kuchni.. Dom ogrzewany gazem ( piec dwufunkcyjny ) oraz kominkiem z rozprowadzeniem ciepła. Woda z własnej studni gwarantuje jakość i niskie koszty utrzymania. Do domu doprowadzony światłowód - gwarantujący możliwość pracy zdalnej. Na działce znajduje się również budynek garażowo-gospodarczy , z poddaszem do wykorzystania jako dodatkowe pomieszczenia także mieszkalne. Dobudowana wiata - to miejsce na drugi samochód . Teren zagospodarowany i zadbany, liczne nasadzenia drzew i krzewów to dodatkowe atuty tej nieruchomości. Możliwość zakupu dodatkowej powierzchni działki ( ok 8ar ) -obecnie ogrodzona i zagospodarowana powierzchnia to ok. 16 ar . Nieruchomość w II linii zabudowy co dodaje jej dużo prywatności ! Wokół wolnostojące domy jednorodzinne - tworzące kameralną spokojną dzielnicę. Dużo terenów zielonych wokół, blisko las - sprzyjają spacerom i spokojnemu życiu. Blisko sklep,przystanek busów i wjazd na trasę S-19 gwarantują szybki dojazd do Lublina (na Al. Kraśnickie 10mim ) oraz obwodnicą do innych dzielnic miasta. W odległości ok 3 km linia MPK . Idealne miejsce do życia zarówno dla młodych jak i starszych osób . Zapraszamy - tylko w naszej ofercie. Cena :899 000 zł do rozsądnej negocjacji .

Działki z WZ niedaleko Nałęczowa w Maszkach Wojciechowskich
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Maszki Wojciechowskie,

160 000 | 1500 m2
nr oferty: 483/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w ciekawej lokalizacji w Maszkach Wojciechowskich gmina Wojciechów Nieruchomość składa się z trzech działek o pow. 2x 1500m2 i 2300m2 Działki pow. 1500m2 leżą w pierwszej linii zabudowy od asfaltowej drogi gminnej ,kazda ma kształt prostokąta i wymiary ok.25x60 m Działki położone w odległości ok 800m od drogi Lublin-Nałęczów , w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi W pobliżu zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd i woda, gaz po drugiej stronie ulicy . Światłowód wzdłuż drogi Teren objęty wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego : Według WZ ustala się: > powierzchnia zabudowy do 45 % >nieprzekraczalna linia zabudowy 15.0m od krawędzi drogi gminnej >wysokość kalenicy do 9m nad terenem >szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego objętego decyzją do18,0 m >ilość kondygnacji- do dwóch kondygnacji naziemnych >dach o spadkach głównych połaci 25-45 Działka leży w odległości ok 22km od Lublina i ok 5km od Nałęczowa. Szybki dojazd do obwodnicy z węzła Płouszowice ok 15km. Idealna działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w otoczeniu luźnej zabudowy . Doskonałe miejsce na uprawianie turystyki rowerowej . Cena 160 000 zł ( 106 zł/m2 ). W naszej ofercie także druga działka o pow.1500m2 w pierwszej linii i 2300m2 w drugiej linii zabudowy. Wszystkie działki mają wydane warunki zabudowy ! Zapraszamy - tylko u nas !

Działka bud-rolna w Rudce Kozłowieckiej.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rudka Kozłowiecka,

499 000 | 4249 m2
nr oferty: 481/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozlowieckiej przy ul. Północnej w gminie Niemce. Działka budowlo-rolna ! Nieruchomość składa się z czterech działek(905+1097m2 budowlane i 1157+1090m2 rolne ) o łącznej pow. 4249m2 i wymiarach 42x95m o kształcie prostokąta. Położone w III linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działki położone w odległości ok 12 km od Lublina w cichej i spokojnej okolicy . Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi oraz wydzieloną drogą wewnętrzną . Do węzła z obwodnicą ok 8km. W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda z własnej studni ! Światłowód wzdłuż drogi. Teren objęty MPZP gm. Niemce: > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 9m > możliwość domu z płaskim dachem > możliwość budowy oddzielnego garażu. Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Wjazd na działkę z drogi z wewnętrznej ( od zachodu) Planowana jest likwidacja linii napowietrznej przebiegającej nad działką rolną . Cena 499 000 zł ( 117 zł/m2 ). W naszej ofercie także działka o pow.1800m2 w pierwszej linii i 1271m2 w drugiej linii zabudowy. Jest możliwe zakup tylko działek budowlanych. Zapraszamy - tylko u nas !

Lublin ul.Abramowicka -WZ na 2 bliźniaki
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Abramowice

650 000 | 1861 m2
nr oferty: 480/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Na sprzedaż działka w Lublinie przy ul.Abramowickiej , w II linii zabudowy . Idealna lokalizacja , praktycznie przy samym przystanku MPK , z szybkim dojazdem do miasta jak i wyjazdem poza jego granice Działka o powierzchni 1861m2m2 .składa się z dwóch działek po 931 m2 . Dojazd do Abramowickiej ok 100m wydzieloną droga wewnętrzną ( udziały ). Działka jest ogrodzona w całości. Na działkę doprowadzona jest energia elektryczna , woda i gaz są w pobliżu. Jest możliwość wystąpienie o warunki przyłącza do kanalizacji miejskiej, obecnie planowana jest oczyszczalnia przydomowa lub szambo. Na działkę wydane są warunki zabudowy na 2 budynki w zabudowie bliźniaczej . Możliwość zakupu razem z gotowym Pozwoleniem na Budowę- idealna oferta dla inwestora. Na każą działkę wystąpiono o oddzielne pozwolenie na budowę. Możliwe jest skorzystanie z gotowych projektów i dokończenie procedury uzyskania pozwoleń (za dopłatą ) lub wystąpienie o nowe. Działka położona w oddaleniu od ulicy zapewnia swoisty klimat ciszy i intymności. W pobliżu dostęp do sklepów, i innych usług . Przystanek MPK w odległości ok 100m umożliwia szybki dojazd do centrum Lublina Zapraszamy do zakupu cena 650 000 zł za 1861 m2 za możliwością negocjacji ceny. Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Rudka Kozłowiecka -III linia zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rudka Kozłowiecka,

299 000 | 2002 m2
nr oferty: 477/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozlowieckiej ul Północna gmina Niemce Nieruchomość składa się z dwóch działek( 905+1097) o pow. 2002m2 i wymiarach 42x48m o kształcie prostokąta. Położone w III linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działka położona w odległości ok 12 km od Lublina w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi oraz wydzieloną drogą wewnętrzną (do węzła z obwodnicą ok 8km) W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda z własnej studni ! Światłowód wzdłuż drogi Teren objęty MPZP gm. Niemce: > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 9m > możliwość domu z płaskim dachem > możliwość budowy oddzielnego garażu. Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Wjazd na działkę z drogi z wewnętrznej ( od zachodu) Cena 269 000 zł ( 150 zł/m2 ) Możliwość powiększenia działki o 2247m2 działki rolnej wówczas otrzymamy działkę o pow. 4249m2. W naszej ofercie także działka o pow.1800m2 w pierwszej linii i 1271m2 w drugiej linii zabudowy. Zapraszamy - tylko u nas !

Rudka Kozłowiecka -działka bud.przy Północnej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rudka Kozłowiecka,

209 000 | 1271 m2
nr oferty: 475/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozlowieckiej ul Północna gmina Niemce Nieruchomość składa się z dwóch działek( 574+697) o pow. 1271m2 i wymiarach 42x31,5m o kształcie prostokąta. Położone w II linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działka położona w odległości ok 12 km od Lublina w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi (do węzła z obwodnicą ok 8km) oraz wydzieloną drogą wewnętrzną W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinnej. Przy działce prąd, woda ze studni! Światłowód wzdłuż drogi Teren objęty MPZP gm. Niemce: > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN ( warunki jak dla MN ) >działka nie może mieć mniej jak 1000m2 > powierzchnia zabudowy do 20 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 10m > możliwość domu z płaskim dachem > możliwość budowy oddzielnego garażu. Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Wjazd na działkę z wydzielonej drogi wewnętrznej ( udział ) -od strony zachodniej . Cena 209 000 zł ( 165 zł/m2 ) W naszej ofercie także działka sąsiednia o pow. 1800m2 w pierwszej linii i 2002 m2 w trzeciej linii zabudowy lub łaczny zakup III i OV linii zabudowy - działka bud-rol o pow. 4249m2 Zapraszamy - tylko u nas !

Działka usługowa przy S-17 ok Krasnegostawu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Łopiennik Podleśny,

690 000 | 7820 m2
nr oferty: 472/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Łopiennik Podleśny- działka z mpzp oraz budynkami . Działka o powierzchni ponad 78 ar i wymiarach 50x160m położona bezpośrednio przy trasie S-17 Lublin-Zamość . Bardzo duże natężenie ruchu ( ok 15 tys samochodów /dobę) daje możliwości prowadzenia różnej działalności ! Cały teren jest objęty MPZP z przeznaczeniem na : >usługi hotelowe z zapleczem gastronomicznym , >stacje paliw, >parkingi bezpośrednio przy drodze krajowej S-17 ( Lublin-Zamość). > stacje obsługi diagnostycznej/warsztaty Ze względu na lokalizację przy bardzo ruchliwej drodze krajowej działka idealna pod stację paliw , myjnie, parking dla TIR ( na całej trasie z Krasnegostawu do Zamościa -brak parkingu dla dużych ciężarówek). Na działce znajduje się motel z restauracją o pow. użytkowej ok.540m2 z możliwością rozbudowy. Budynek wolnostojący, 1-piętrowy . Część gastronomiczna to duża sala restauracyjna z antresolą , pełne zaplecze kuchenne i socjalne , spiżarnie do odświeżenia. Część hotelowa złożona z 6 pokoi o różnej wielkości na parterze i piętrze. Dodatkowo zaplecze sanitarno-techniczne, własna kotłownia , własna studnia głębinowa i ekologiczna oczyszczalnia ścieków z separatorem tłuszczów. Część hotelowa wymaga remontu z możliwością rozbudowy. Całość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i w pięknie zagospodarowanym ogrodzie z oczkiem wodnym i mnóstwem roślin . Możliwość adaptacji i rozbudowy budynku na salę weselną, hotel z agroturystyką ( konie, rowery itp.) Polecamy, jedyny taki obiekt w rejonie. Cena 690 000 zł do negocjacji Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu.